Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A one piece-t lefogják valaha...

A one piece-t lefogják valaha szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc részetek a one piece-böl? és miért?

2013. szept. 14. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 4 éve volt róla szó,h az Animax elkezdi szinkronizálni és vetíteni, még a Mondo magazinban is cikkeztek róla, de nem lett belőle semmi és mivel lehet hallani,h az Animax a csőd szélén áll és állítólag már nem is fog működni, így nem hiszem,h más csatorna foglalkozna a OP-szel. De állítólag az Animax beleolvad az AXN-be és így az AXN Black része lesz vagy vmi iesmi, de arról meg azt hallottam,h nem animékkel fog foglalkozni. Szal sztem nagyon kicsi rá az esély,h valaha is szinkronos OP-t kapjunk (persze a magyar szinkron legtöbbször pocsék, de legalább több ember megismerhette volna a OP-t).
2013. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl drága és hosszadalmas vállalkozás lenne leszinkronizálni. A TV csatornák nem akarnak ilyesmire pénzt kidobni.
2013. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz animax csőd szlén van vagy mi a fene és nincs új anime csatorna sem ami megtenné..


A Drgaon Ball z Det még láthatod október 9 régi új résszekkel... sovány vigasz...

2013. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

' javítás :) Dragon ball Z Viasat 6 okt. 9 53.résztől. :)

55 rész jön.

2013. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy amikor az AXN-black-ot reklámozzák reklám képsoraiban benne van a FullMetal Alcmist egyik része. De nem hinném ogy le lesz szinkronizálva . De a elő kommentelőnek teljesen igaza van .
2013. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét FMA kiadás már többször vetítésre került az Animaxon szinkronosan, szal elképzelhető,h megint úgy lesz.
2013. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha, csődbe ment az egész... utoljára akkor mentek rajta ténylegesen JÓ animék (InuYasha, Yu Yu Hakusho, Yu-Gi-Oh! stb.) mikor még 1.2.-os voltam, több mint 10 éve...

A többi kérdésre válaszolva:

Kedvenc részem nincs... még arc-om se, túl sok jó van... de például nagyon szeretem a 483. részt (igen... kedvencem, és mindig végigsírom), és az 504. :D

*!!!SPOILER!!!*

A 483 azért a kedvencem, mert képes volt átadni a zenével, a szinkronnal, a képi világával és mindennel azt, amit kellett, sírtam rajta. Átéreztem Ace gondolatait, és Luffy szomorúságát is... egyszerűen fantasztikus az összhang az egész részben! :D

Az 504 pedig azért, mert ebben található meg ugye amikor Luffyt majdnem megöli a medve... és utána Ace, igazi testvérként törődik vele. Itt látszik az igazi testvéri kapcsolat köztük... "ki nem állhatják" egymást, mégis, ha a másiknak baja van, akkor rögtön rohan, és segít neki :) És amikor Ace bocsánatot kér... imádom, ritka dolog őt így látni főleg gyerekként :)

2013. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!