Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részes a Vampire Knight...

Hány részes a Vampire Knight Guilty anime? Mi lett a vége? Van magyar fordítás?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 01:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Párdon, a MANGA, és nem az anime. Azt tudom, hogy 1. és 2. évadból is 13 rész készült.
2013. szept. 19. 01:15
 2/4 anonim válasza:
93 részes. A vége olyan so-so volt, spoilerezni nem nagyon fogok, csak a lényeget, Kaname "álomba merült", megkérte Yukit és Zerot legyenek együtt, azok boldogságban éltek, de Yuki szíve Kanamé-é maradt, aztán végén Kaname felébredt és ott várta Yuki + Zero fia és lánya. Van magyar fordítás, asszem a Hot-Dog-on láttam, nem tartózkodom otthon pár hétig még, de utána lehet megvan a magyar fordításról a link, nem tudom hány rész van lefordítva. Más kérdés róla? Az anime kb az elején hű csak a mangához, sokkal jobb a manga.
2013. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem mesélni arról az ősasszonyról meg Kaname , azaz a Kuránok őséről? Az ősasszony tisztavérű volt, Kaname meg nem, vagy hogy van ez?
2013. szept. 20. 01:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudtok magyar fordításról linket, elküldenétek nekem is? Azt keresem mindenhol.
2013. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!