Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Petra és Rivaille szerelmesek...

Petra és Rivaille szerelmesek voltak egymásba?

Figyelt kérdés
Csak titkolták?

2013. okt. 4. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2013. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
igen össze is akartak házasodni
2013. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Annyi biztos, hogy Petra szerelmes volt Ravioliba, de nem hinném, hogy viszonzott szerelem volt. Rivaille utólag tudta meg Petra apjától, hogy hozzá akart menni.
2013. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

SPOILER

a manga egyik részében Levi megemlíti, hogy kevés ember fontos számára, de Petra az volt... ;A;

2013. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem voltak szerelmesek egymasban, az mas hogy Petra szerette, vagy hogy fontosak voltak egymasnak, de szerintem Rivaille reszerol nem volt szerelem
2013. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Össze akartak házasodni akkor jó hogy. :)
2015. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem akartak szerintem.A mangát nem ismerem.Csak Petra kedvelte Levit és az apja szerette volna ha összeházasodnak.Levinek csak társ volt.

SZERINTEM

2017. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Könyvimádó05 ***** válasza:
100%
NEM. A mangaka is aláírta, hogy Petra és a nyelvharapdálós pasi (nem jut eszembe a neve) együtt voltak, ezáltal Rivaille és Petra NEM.
2017. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Miért kell feltétlenül szerelemmel szeretnie ahhoz, hogy fájjon neki a halála?

Nagyon kedves lány volt (számomra néha túlságosan is), ráadásul az osztagának egy fontos tagja, akivel azalatt a három-négy év alatt valamennyire összeszoktak. Levi nem volt szerelmes Petrába, csupán kialakult köztük (ahogy az osztag többi tagjával is) egy kölcsönös bizalom, egy bajtársi kötelék, ami ugyanúgy fáj, ha elszakad.

Az lehetett szerintem félrevezető, hogy Petra holttestét kicsivel többet mutatták, mint Eldét, Guntherét, vagy Oluoét. Ez nem rejtett utalás, mindössze annyi, hogy Petra volt a legéletvidámabb közülük, emellett az egyetlen lány, szóval az ő elvesztése okozta (okozhatta) a legnagyobb törést a nézőben, ezzel tudták leginkább érzékeltetni, hogy még a mosolygós, ártatlan emberek is áldozatul eshetnek.

Meg persze ott volt az a levél Petra apjánál. Szerintem az öreg csak félreértett valamit, és azt hitte, hogy a lánya végre szerelmes lett, és máris hozzá akar menni az illetőhöz. Egy féltő apuka a legkisebb szónak is nagy jelentőséget tulajdoníthat, hamis feltételezésekbe bocsátkozhat. Szerintem Petra csak szimpla tiszteletet érzett a hadnagy iránt, talán még valamiféle rajongást is, mint Eren, de semmi többet. Ezt fejtette ki a levélben, és ezt értette félre a kedves apuka, majd adta tovább Levinak, aki (a férfi állítása után arra gondolva, hogy a lány szerelmes volt valakibe, és már soha nem élhet boldog életet, soha nem érezhet újra nem hogy szerelmet, de az égvilágon semmit, ráadásul ezt nemsokára az apjának is el kell mondania) emiatt még inkább összetört, ezért nézett úgy, ahogy.

Szóval nem kell aggódni, Levi és Petra között nem volt romantikus kapcsolat, és (a mangakának köszönhetően) nem is lesz.

2018. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ridamov ***** válasza:
Petra bele volt esve, de Rivaillenak csak nagyon fontos volt. Ha lett volna több, úgy gondolom, hogy Rivaille ott egyenesen megmondta volna neki.
2019. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!