Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime rajongók! Leírnátok,...

Anime rajongók! Leírnátok, hogy milyen -dere tipushoz milyen személyiség tartozik? (kuudere, tsundere, dandere. Stb. )

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

tsundere ->

A tsundere két szó összetétele. Első tagja a tsuntsun szó, melynek jelentése tartózkodó, ellenséges. A második tagja a deredere, amit leginkáb úgy lehetne definiálni hogy extrémen szerető… tudjátok “lovey-dovey” ^^ Nos szóval egy tsundere karakter az eredeti jelentés szerint a sorozat/manga/játék elején nem igazán szívleli a főszereplőt (tsuntsun-fázis), vagy egy adott karaktert, később azonban ez az ellenségeskedés különböző okok miatt elmúlik, és a tsundere beleszeret az adott karakterbe (deredere-fázis).

kuundere->

Ez a karakter sokszor közönyös és cinkus, néha kicsit beképzelt is, de valójában elég érzékeny vagy épp pont szerelmes.

dandere ->

Általában csöndes és visszahúzódó szereplő, aki ha kettesben marad szerelme tárgyával sokszor érdekes beszélgetések születnek.

yandere ->

A yandere egy aranyos és kedves karakter, aki hirtelen agresszívvá, akár pszichopatává is válhat.

...

>> Kicsi google használat <<

2013. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Rád melyik típus jellemző? :)
2013. okt. 8. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Én fiú vagyok, de a tsundere lány karaktereket szeretem.
2013. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

A "Ladies versus Butlers! " animeban van kuudere, tsundere és dandere karakter. (azt hiszem)

Eddig a tsundere és yandere karakterekről nem nagyon hallottam. Kösz a kérdést.

2013. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Te melyik vagy?
2013. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én...azt hiszem deredere vagyok,bár néha dandere,kuudere és yandere is tudok lenni....Á,nem!Én csak deredere vok!
2013. okt. 8. 21:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Vagy még nem találtak fel olyan -dere típust amilyen én vagyok.xDD
2013. okt. 8. 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Feltaláltam én egyet neked.
2013. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na az milyen? :3
2013. okt. 8. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
kawaiidere vagy cukidere
2013. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!