Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A színészet a személyiséget...

A színészet a személyiséget megváltoztatja?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz témába raktam,előre is bocsi.

Vagyis ha mondjuk a szerepedben van egy ellenséged(és az azt játszó színészt még nem ismered)akkor lehet hogy negatívan álsz a szinészhez?

vagy ha mondjuk sorozatban játszól egy szerepet akkor könnyen hasonlíthatsz rá? Átveszed a szokásait?Beszéd módját?(a való életben)

vagy teljesen önmagad maradsz ?


létszi csak normáilis válaszokat és ha számít akkor megy a zöld kéz !

bocsi ha rossz a helyesírás.



2013. márc. 7. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a színész formálja a szerepet és nem fordítva.

Ha visszagondolsz a nagy színészeinkre, akkor feltűnhet, hogy az ő egyéniségük meghatározó volt a szerepeknél, megismerhetted őket a mozgásukról, hanghordozásukról, mimikájukról.

Arról hallottam, hogy az előadás után időbe tellett amíg kiléptek a szerepükből.

Mivel egy színész életében sok szerepet játszik, lehetetlen lenne a magánéletében nem önmaga lenni.

Eddig ezt a színészekről gondolom, a sorozatokban szereplő emberkékről halvány sejtésem sincs.

2013. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!