Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt életetek legrossza...

Melyik volt életetek legrosszabb animéje?

Figyelt kérdés
Jöhet bármilyen anime, amit 10-ből -1 pontot ért el. Persze magyarázattal.

2013. okt. 20. 19:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Blood C-hát ez ritkasz*r volt.Semmi igényesség,előre kitalálható a történet.Úgy sz*r ahogy van.A másik a Sukitte ii na yo.Szinte SEMMI nem történik a két szereplő között,az események folyása is nagyon lassú,meg ez a se veled-se nélküled kapcsolat...na ezért láttam eddigi 5 animés évem alatt kb csak 3 shoujot.Egyszerűen nem az én műfajom.
2013. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Toradora! --> elcsépelt poénok, "érdekes" személyiségű emberek

True Tears --> fura emberek itt is akadnak bőven, emellett elég... hogy is mondjam... SZÖRNYŰ volt a vége (véleményem szerint, másoknak állítólag tetszett).

Örülök, hogy az általam megnézett 30-40-50 (fogalmam sincs) anime közt csak kettő olyan van, aminek végignézése után az első gondolatom volt: "Nem érte meg erre pazarolni az időt."

2013. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 TheHope válasza:
Blood C....bár olyan 5/10-ad adnék rá, szerencsére nem egy hosszú anime,de a néző már az első rész végén rádöbben,hogy semmitmondó történettel,szürke harci jelenetekkel stbstb. van dolga. A rajzolása nagyon szép,viszont a verbális szövegkörnyezet nem ér kutya fülét sem. Néha van,hogy el sikerül kapni a hangulatát és azonosulni vele,de általában pár képsor alatt ez véget is ér. Egyszer meg lehet nézni,nem rabol el túl sok időt az embertől,mint anime átlagosnak mondom. De ha a nagyobb nevekhez viszonyítom,akkor borzalom...
2013. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Te jóságos ég, miket olvasok itt XD Ha valakinek rossz a Toradora, Cowboy B, meg a Fate sorozat, akkor az ne is nézzen animéket XD Toradora kb a legjobb romantikus vígjáték, Fate-ek kb a legjobb fantasyk, míg a CB a legjobb seinenek egyike, de ti tudjátok.

Fogalmam sincs, milyen felindulásból, de egyszer elkezdtem egy Happiness című animét, de az első rész után sírva kapcsoltam ki, mert lyan rózsaszín volt minden, hogy egyszerűen nem bírtam tovább XD A többi anime már súrolta legalább a 2-es szintet nálam.

2013. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ezzel a kérdéssel ennyi választ kapok :D Köszi!
2013. okt. 22. 23:34
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
Egyértelműen a SAO ami 10/3 meg a Shiki..ami 10/5
2013. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

SAO, szörnyű az alapötlet miatt adtam neki 2 pontot a 10-ből

Aguarion EVOL, mert teljesen elrontotta az eredeti sztorit, ami nem a kedvencem volt, de egy nagyon jó animének tartottam, 3 pont

Fairy Tail Mozi, az eredeti történet se túl jó (animében pláne) de ez a film a földet verdeste.. ritka sz*r, örültem a végén, hogy vége 2/10

NANA, nem az én stílusom, 9.rész után, már utáltam, nem pontoztam, legyen ennyi elég neki.

szintén Blood-C, valóban nem egy kimagasló történet, gore, 5 liter vér/sec, gagyi történet 4/10

Kyoushiro to Towa no Sora, fáj emlékeznem miért is néztem végig. Elég azörnyű volt, a kari dizájn se tetszett.. 4/10

FREE! nem kell sok magyarázat, hibák hibák hátán, de nem részletezem, nem ez volt a kérdés, 5/10 az alapgrafika miatt, vagy nem is tudom mire adtam ennyit..

Ezek után már egész élvezhető, egyszernézősök vannak, azok még egész jók:)

2013. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Danshi Koukousei no Nichijou mondjuk azt ,hogy hat részt végig szenvedtem.
2013. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Transformers: Energon, alias TF: Super Link. Még ha azt vesszük, hogy gyerekeknek készült és a célja játékok reklámozása volt, akkor is minősíthetetlen. Mind történet, mind technikai minőség szempontjából az egyik legrosszabbul elkészített "dolog", amivel valaha találkoztam.


Az angol változat rátesz egy lapáttal, az tényleg bravúros szintre emeli az igénytelenséget, de a japán verzió is eleve egy szemét.


Nem szoktam animéket nézni, de ha valaki kérdezi, hogy mi a legrosszabb anime, amit ismerek, mindig ezt válaszolom.

2014. ápr. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!