Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a valaha...

Szerintetek melyik a valaha volt legrosszabb Oscar-díjas film (legjobb film kategóriában)?

Figyelt kérdés
én igazán nem is tudnék egyet kiemelni, de van sok, ami szerintem nagyon nem Oscar-szint, mint pl. az Olivér, Az angol beteg, a Francia kapcsolat vagy épp a 80 nap alatt a föld körül.
2013. júl. 24. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

Amit láttam, és szerény véleményem szerint szar volt: Eredet (2010).

A többi Oscar-díjas film amit eddigi életem során megnéztem, mind jó volt.

2013. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
az Eredet nem kapott Oscart, 2010 díjazottja A király beszéde :)
2013. júl. 24. 10:47
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Az elmúlt években majdnem a legtöbb Oscar-díjat kapó film egyáltalán nem érdemelte meg. Mind túlértékelt film. Nem igazán kedvelem mostanában ezt az Oscar-gálát, ezek a kritikusok már nem az igaziak...
2013. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Gettó milliomos

(Slumdog Millionaire, 2008) vágta ki a biztosítékot.

Émelyítően hamis, hatásvadász filmnek tartom.

2013. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az igazán jó filmek sosem kapnak Oscart.
2013. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Így van, utolsóval teljesen egyetértek, mindig csak olyanoka kapják, amik egyáltalán nem érdemlik meg, mikor van sok, ami simán megérdemelte volna...
2013. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Semmire sem tartom az Oscar-díjat. A bombák földjén, A tégla, Gyűrűk ura, Titanic, Schindler listája szerintem egyáltalán nem a legjobb filmek voltak... Főleg, hogyha még ebből kiszűrnénk a zsidó, amerikai propagandafilmeket.


Létezése fölösleges az Oscar-díjnak, mert nem képvisel innentől kezdve semmi értéket, hiszen olyanoknak ítélik meg, akik nekik szimpatikusak.

2013. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
A leleményes Hugo, A bombák földjén, A némafilmes, ezek mind nézhetetlen baromságok amiket kimondottan Oscar-nevezésre készítettek, nem a közönségnek. Ha valami híres rendező kezei közül kerül ki akkor máris instant jelölt, akkor ha már 20 éve képtelen elfogadható filmet alkotni, ha meg zsidókról/Afganisztánról szól akkor meg pláne borítékolható a győzelem. Szar az egész.
2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
*akkor is
2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

6-os, azért az túlzás, hogy mindig olyanok kapják meg, amik nem érdemlik meg. Persze nem tetszhet mindenkinek minden, de számos Oscaros film van ott az imdb toplistáján. Persze sok eset is előfordult, amikor olyan kapta meg, aminél simán volt jobb abban az évben, sőt a nevezettek között is.


Majd egyszer csinálok már valami listát, amin összehasonlítom a tényleges nyerteseket az én listámmal, kiváncsi vagyok, mennyire fog egyezni :)

2013. júl. 24. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!