Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok az alábbi stílusban...

Mondanátok az alábbi stílusban animéket?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem ismerkedni az animékkel, és szeretnék igazán félelemetes és ijesztő horror, és drámai animéket találni. Ha lehet, magyar szinkronosakat írjatok, mert a japán nyelvtől hányok (angolul meg a feliratok miatt nem szeretnék, mert eltereli a figyelmem a látványról).

2013. okt. 24. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
death note(halállista)
2013. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LegendaryGameCenter ***** válasza:

Én azt tudnám ajánlani hogy próbálkozz meg a japán szinkron/felirat párosítással mert rengeteg jó anime nincs leszinkronizálva és az eredeti szinkronnal sokkal élvezhetőbb, régen én is így voltam vele hogy nem szeretem a japán szinkront, de mióta hozzá vagyok szokva nem is tudnék már megnézni magyarul animét.


Nah a kérdésedre válaszolva

Elfen Lied (nem igazán horror de elég ilyesztő lehet valakinek) csak magyar felirattal van, nincs szinkronosan

Angel Beats (ez egy jó anime, drámai befelyezéssel) Igaz ez is csak felirattal van.

De ha ennyire nem szereted a feliratot csak a szinkront akkor én is ajánlom a Death note-t mert elég jó anime.

2013. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Death Note-ot már láttam, egyébként köszi.
2013. okt. 25. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

A fene nagy probléma az, hogy magyar szinkronnal nincs :/

Egyébként 100%-ig egyetértek Legendaryval. Főleg, ha netán később jobban belemélyednél a dologba, magyar szinkronnal csak az animék töredékét láthatod, azok közül is pl horrorszerűséget szerintem soha. Mára én is imádom a japán szinkront, valami hihetetlenül jó :) Viszont valóban szokni kell egy kicsit, de megéri.

2013. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!