Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen magyar anime fordito...

Kleptomanitic74 kérdése:

Milyen magyar anime fordito oldalak szoknak rendszeresen feltolteni animeket indavideora?

Figyelt kérdés
es melyik fordito csapat munkajat nezitek meg rendszeren/szivesen
2013. okt. 22. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Én AnimeAddicts-ra szavazok. Remek oldal.

2013. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy köztük válogass :P

[link]

2013. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a SaiyanRivals és az UraharaShop szokott feltölteni rendszeresen de náluk az a jó ha 1 animét nem raknak fel indára vagy laggol neked az inda akkor leszeded és pl. vlc-vel lejátszod és nem akad de igaz van néhány vidi ami akkor is akad ha vlc-vel a leszedett vidit játszod éppen le de az ritka és akkor ajánlom az indát de igaz én is inkább inda vidizek mint sem hogy leszedjem és nem mert sokáig tartana csak igy könnyebb :D
2013. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért akad, mert lassú a neted. Ezt az is igazolja, hogy azt írtad: "inkább inda vidizek mint sem hogy leszedjem és nem mert sokáig tartana".

Amúgy én az AnimeAddicts és az UraharShop munkáit ajánlanám. Az AA- nak van saját videólejátszója az oldalán.

2013. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát most nem értem mit írtál de nem tudtam az AA nak van lejátszója :D
2013. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!