Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy írhatom ki DVD-re ezeket...

Hogy írhatom ki DVD-re ezeket az animéket? Vagy van egyáltalán lehetőségem megvenni?

Figyelt kérdés

Van 2 nagyon kedves és aranyos anime : Kaleido Star (A+-on láttam) + Kukucska kalandjai (Animaxen láttam) - DVD-re ki szeretném írni és ajándékba adni.


YouTube-on és Indavideón fent vannak,de a minőségük sem jó,és van,ahol 1 részt 2 részletben tett fel a feltöltő. Meg amúgy sem bajlódnék szívesen azzal,hogy egyenként töltsem le a videókat.


Szóval mit csináljak? Írjak az Animaxnek,hátha valahogy (legalább elektronikusan) el tudják juttatni?... Nyilván fizetnék érte. Nekem muszáj lenne megszerezni,nem hagyhatom,hogy ilyen 'Dóra,a felfedező' című agysorvasztást nézzék.


Nézzek esetleg szét olyan oldalakon,mint pl. nCore? (a baj az,hogy eleve nincs olyanom) Vagy van ilyen animés kalózoldal? Már bocs,hogy ezt kérdezem.


Vagy ha esetleg egy animefan a segítségemre lenne és meg tudná szerezni vagy segítene a megszerzésben,nagyon hálás lennék. :)


Fontos,hogy magyar szinkronnal legyenek..... Kérlek,segítsetek...



2013. okt. 27. 09:23
 1/2 nevemnincs16 válasza:
100%

Az Ncore vagy az indavideó és a youtube lenne a legjobb megoldás. Nemhiszem hogy az Animax foglalkozna ilyennel mivel ők kifizették érte az eléggé magas jogdíjakat hogy leadják a tv-ben de viszont a részek árusításához már nincs engedélyük.

Én is Ncore-ról szereztem meg a Slayers minden részét HD felbontással. Évadonként külön volt szedve és 1 évad 8giga volt (tudom hogy nem azt keresed csak viszonyítási alapnak írtam hogy Ncoreon mekkora egy évad anime) :) A Kaleido Star 51 részes. Kukucska az fent van a youtubeon egy lejátszólistában 100db 10 perces rész. Csak itt ugye külön vannak a részek nem úgy mint ahogy adták az animaxon hogy 2 részt adtak 1 műsoron belül. Viszonylag a minősége is jó. Nekem Full HD monitoron eléggé tűrhető a minősége a legjobb felbontáson tehát tv-n nézve nemhiszem hogy érezhető különbség lesz majd az animaxos adás és a letöltött dvd minősége között.

Ha indavideóról töltöd le a kaleido start az részenként kb 120-160 mega lesz és ami több részben van annak az összefűzését is meg lehet oldani programmal.

A minőséggel csak anyit tudsz tenni hogyha jobb felbontásban is fel van töltve akkor kijelölöd a lejátszófelületen a nagyobb felbontást és így javul a minőség. Mivel ugye az indavideó alapból a rosszabb minőségben indítja a videót hogy gyorsabban betöltsön.

Szivesen megnézném neked hogy ez a 2 anime fent van e mert régen én is sokat néztem őket de az a baj hogy nincs már Ncore-om. :| Esetleg programot tudok küldtni az indavideós és youtubeos letöltéshez ami kb 1 részt 5-6 perc alatt letölt de csak priviben mert ha ide kiteszem a linket úgyis kitörlik. Meg a Kukucska részekhez is tudom küldeni azt a lejátszólistát. Remélem valamennyire tudtam segíteni ha még valami érdekel akkor írd meg mert én is ellenzem ezeket a Dóra a felfedező feelingű 'műsornak nevezett dolgokat'. :)

2013. nov. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)


Szóval nCore-meghívót kell szereznem :D


Ha nem jön össze bizonyos időn belül,szívesen venném azt a letöltőprogramot... ;)

2013. nov. 7. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!