Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan avagy shingeki...

Attack on titan avagy shingeki no kyojin c. Animében miért vannak a falak belsejében titánok? Hogy kerültek oda? Többi lent

Figyelt kérdés

KINEK A MEGBÍZÁSÁBÓL ÉPÜLTEK A FALAK? A KIRÁLY TUDJA MINDEZEKRE A VÁLASZT? A vallási szervek ilyenekről miért tudnak? és azok akikmegpróbálják ledönteni a falakat tuudják?



U.I. :

nem kérnék olvasd el és megtudod ill. hasonló válaszokat.


DANKE DANKE



2013. nov. 8. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még a király személyét sem ismerjük.De valószínű,hogy ő tud róla.A hitgyülekezet meg jó kérdés.Azt nem akrják,hogy kiderüljön,de elárulni sem akrják,miért vannak ott a kolosszálishoz hasonló óriások.Szerintem nem kellett 'megbízásból' falakat építeni,az nyilván bennne volt az emberekben, hogyha nem veszik körül magukat áthatolhatatlan területekkel,akkor előbb-utóbb kihalnak.A kérdés az,hogy tudták a kb 50 méteres óriásokat befalazni.És miért.
2013. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KimiKomi ***** válasza:
Szerintem ebbe Christa azaz valódi nevén Historia is tudta a hogy a falban titánok vannak ahogy az apja is.Eren apja és Annie apja is tudta ezt az egészet.Legalábbis a mangából ezt vettem ki.
2014. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A falakat a Reiss család építette meg, legalábis én úgy veszem észre.Valószínű hogy a fal építése után az emberek emlékezetét törölték kivéve néhány vérvonalat,ezért lehet higy pl. Erwin is nagyon akkarja tudni higy mo az igasság, és az apja is, akit ezért telletek el láb alól, vélhetőleg. Szerintem simán arról van szó, hogy a Reiss család megépítették ezt a falag hogy védjék az embereket a titánoktol, mert elvinni már nem tudták őket (igazából egy szigeten vannak) és a Páncélis titánék a Reiss Család vérörökségében való erőt akarják megszerezni és alvinni a szigetről, csakhogy az Eren kapja meg az apja által biztos azért hogy tovább védje az emberiséget.
2017. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!