Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes végignézni a One Piece-t?

Érdemes végignézni a One Piece-t?

Figyelt kérdés

Már megnéztem a 15. részig és engem monjuk annyira nem nyűgözött le mint a Bleach,a Naruto vagy Fairy Tail.

Érdemes továbbnéznem vagy esetleg ajánlotok valami más animet?



2013. dec. 6. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, ne nézd. Minek folytatnád? Mert mások szeretik?
2013. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az igaz, ha megnéztél ennyi részt és nem tetszett annyira akkor inkább hagyd abba, de egy jópár rész után már be fog indulni eléggé és onnan nincs megállás:D
2013. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen , nekem az egyik kedvenc animém
2013. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint amiket említettél a kérdésben. A One Piece lassan indul, mert először össze kell szednie Luffynak a legénység egy részét, de az Arlong Park arc-kal kezdődően már sokkal jobb lesz.
2013. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc animém mondjuk tény hogy kellett egy kis idő hogy beinduljon a sztori de onnantól már nagyon jó :D
2013. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én is így kezdtem 18.résznél abbahagytam utánna újra kezdtem 2 hónapja és most járok az 505.résznél :D
2013. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 GentLnazi válasza:
Ha felül tudsz kerekedni a rajzoláson,meg az időnként idióta vigyorokon akkor szerintem igen,jo kis anime,mondjuk jo rég néztem már...20nap max 30 alatt megnézhető
2013. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes :DD

Anno (4 éve) úgy álltam hozzá, hogy fúúúj, mi ez a rajzolás, meg maga a sztori.. kalózok, és?

Aztán nővérem unszolására belekezdtem, egy hét alatt lepörgettem egy kb. 50 részt nyáron, és nem volt megállás :D

Nagyon beindul, és tényleg... érzelmek átadása terén, és az akció dússága miatt lett az egyik legjobb anime... nem csoda, hogy idén meg is döntötte a manga eladási rekordot :D

2013. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fantalas válasza:

Abszolút. Második kedvenc animém, és jobbak, mint amit a kérdésedben említettél.

három hátránya van.

1: A grafika. (Engem nem zavar, de van akit igen és ezért nem kezd bele)

2. Hosszú (ez nekem pont előny jó de sokan meg erre panaszkodnak, tehát ez megoszotott)

3. Illetve hogy az első 50 rész nem a legjobb. Én is csak azért kezdtem bele mert nem volt éppen más, de az 50. rész után nagyon megtetszett. (Lougtown arctól.)


Összességében érdemes folytatni, ha nem tetszik a 60. résznél sem akkor lehet elgondolkodni.

2013. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kinek mi engem az Arlong-os arc-tol fogott meg :)
2013. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!