Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes végignézni a One Piece-t?

Érdemes végignézni a One Piece-t?

Figyelt kérdés

Már megnéztem a 15. részig és engem monjuk annyira nem nyűgözött le mint a Bleach,a Naruto vagy Fairy Tail.

Érdemes továbbnéznem vagy esetleg ajánlotok valami más animet?



2013. dec. 6. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20 max 30 nap alatt megnézhető??! Ha éjjel nappal nem alszol se wc se semi nap 24 orajaba nézed tat 20 napig megnézni. Én napi 10 részt nézek kb 2 honapja es kb 500 resznel jarok,amugy az elejét alig tudtam végignézni aztán olyan 30.resznel kb mar nagyon megszerettem.
2013. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Feltétlenül ne add fel, engem sem fogott meg az elején, abba akartam hagyni, de aztán folytattam és nem bántam meg. Arlong Parkig nézd meg, ha ott nem tetszik meg, akkor lehet nem fog később sem. De nem ok nélkül mondja mindenki, hogy ez a kedvence.
2014. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se add fel. Az elején még én is kb úgy álltam hozzá, hogy ebből nem fogok kibírni 500+ részt, de egyszer csak azt vettem észre, hogy le se bírom rakni. Sajnos, már nem most kezdtem el és nem tudom megmondani hanyadik rész után jött az "áttörés", de biztos hogy a 15. rész után valamikor...
2014. jún. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Rideg Zoltán válasza:
hát igen az eleje nagyon uncsi mondhatni pocsék az arlong-os részek jobbak min az előzők,de még mindíg nem az igazi. nekem kb. a 85. rész után kezdett tetszeni és nagyon megfogott. De egyébként én is úgy álltam hozzá, mint te, és még néhány válaszoló, hogy csak azért kezdtem el nézni, mert kifogytam az animékből és hirtelen nem volt más. Hasonló véleményen voltam mint te. én is utánanéztem a dolognak és egy kommentben azt írták, hogy "a 80. rész környékén kezd beindulni előtte uncsi végig kell rágni magad az elején utána rabja leszel" én meg úgy voltam vele, hogy úgy sincs mit néznem nekiállok. Végigrágtam magam a 80 részen és -hála istennek- Igaza lett mert utána tényleg jó. szóval érdemes végignézni. Egy valami nem hagy nyugodni ami egy kérdés, csak seholn nem merem megkérdezni, (mert vagy az eggyik rajongói oldal öl meg vagy a másik) hogy melyik az értelmifogyatékossabb Luffy vagy SonGoku
2016. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gokuimre válasza:
hát nem volt semmi amit néztem volna mert kevés a jo shonen ( bocs ha rosszul irom :D ) anime és néztem néztem és már ott tartok best anime legelsö helyen áll nálam az ota :)
2019. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!