Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az attack on titan OVA videó-j...

Az attack on titan OVA videó-ja miről szol?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Arról,amiről a manga egyik specialja is:Ilse's notebook.Erenék katonává válása előtt pár évvel játszódik,mikor Rivaille és a Felderítő Osztag újra kilovagol.Egy órián megmutatja Hanjinak egy általa 1 évvel ezelőtt elfogyasztott(csak a fejét nyelte be...) Felderítő Egységes katonának a testét-ő volt Ilse.A földön pedig ott hever a jegyzetfüzete,amelyben leírja,mi történt vele,és hogy az óriás beszélt,és tisztelete jeléül térdreborult.Bár maga az OVA még részleteiben így is eltér a mangától.
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én raw verziót néztem, mondjuk sok nyelven van már feliratosan is.


♦Lényege:

Az egész pár évvel azelőtt játszódik, hogy Eren csatlakozott volna a Felderítő Egységhez (Chosa Heda).

A cím jelentése ami az "Ilse no Techou" annyit jelent, hogy Ilse jegyzetfüzete (nem, nem az angol címből tudom).

Tehát: Hanji egy régebbi Felderítős jegyzetfüzetét olvassa, ami a következőt írja le/mutatja be:

Ilse egy küldetés során, látva, hogy társait megették, levetette felszerelését és az erdőbe menekült egy füzettel és egy tollal. Kikövetkeztethető, hogy miközben futott, arról írt a füzetbe, hogy "a küldetés elbukott, az erdőbe kényszerültem futni felszerelésem nélkül" vagy valami hasonlót. Hosszas futást követően azonban egy óriással találkozott. Nem ette meg, hanem 'Ymir-sama'-nak hívta Ilse-t, mivelhogy azt hitte, hogy ő Ymir. Azonban Ilse ordibálni kezdett az óriással, az pedig bár megpróbálta magát visszatartani, lány után kapott aki futásnak eredt, azonban pár méter után elkapta. Ilse még akkor is írt a füzetbe, mikor már a fejét az óriás foga között érezte....majd leharapta. Az óriás 'rájőve', hogy megölte az embert, nem ette meg, hanem fej nélküli testét egy fa odvába tette.

A Rivaille osztag pár év múlva megtalálta az Ilse-t megölő óriást, aki után természetesen a megszállott Hanji eredt. Az óriás majdnem Olou-val (Arou) is végzett, azonban Rivaille még előtte végzett az óriással. Látni lehetett, hogy Olou akkoriban eléggé félős volt és 'nyafogós', tehát valóban a későbbiekben kezdte majmolni a hadnagyát. Megtalálták a jegyzetfüzetet, Petra pedig észrevette a fa odvában 'ülő' Ilse testét.


Lényegében ennyiről szól az egész, remélem érthetően leírtam. ^^

2013. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen köszi :)
2013. dec. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!