Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ásatásról miért nincs teljes...

Ásatásról miért nincs teljes végigvezetős dokumentumfilm?

Figyelt kérdés
Ami az ásatás kezdetétől a végéig tart. Magyarban csak 6 perces klipeket találni. A külföldi 1 órás videókon meg mind alienes-ek vannak.

2013. dec. 10. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert eléggé unalmas lenne?
2013. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Unalmas? Engem mondjuk érdekelne, mit rejt a föld mélye, mi rejtőzködik ott legalább 1 millió éve, amit megtalálnak.
2013. dec. 10. 16:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Az okostelefonon pityegtetni egész nap, nem unalmas? Én meg azt nem szeretem. Megmondom, hogy én meg az okostelefonosokat nem szeretem.
2013. dec. 10. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az, ami unalmas. Ez így van jól. Az ásatásról azért nincs, mert a többségnek igen, unalmas. Néztál már ismeretterjesztő adókat mostanában? Mi megy ott? Autószerelés, túlélőbigyuszok, halászat, ufo észlelés meg náci titkok. Ennyiből áll.


Az ásatás meg nem 5 perc, hosszú és farásztó munka. Azt mozdulatról mozdulatra végigkövetni nem semmi. És kevese néznék meg, ezért nem is éri meg elkészíteni.

Tanulj földtudámynt, onnan lehetsz geológus...vagy régészetet. Attól függ, mi érdekel.


Egyébként van egy sorozat, A kövületek szerelmesei vagy ilyesmi. Pedig láttam már tévében, pedig valami ilyesmi címe volt.

2013. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*kevesen
2013. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!