Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki az aki utálja a Narutót?...

Ki az aki utálja a Narutót? Miért?

Figyelt kérdés
Én szeretem , de nem olyan fanatikus módon hogy shurikengyűjteménnyel , meg eredeti jelmezekkel kelek meg fekszem . Szóval ki az akinek nem szívügye a Naruto s ha igen miért ? Érdekelne , sokan mondják hogy sz@r meg minden , de ha érvelnének mellette hogy miért az... jó lenne.

2013. dec. 25. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

én utálom, régen szerettem ok:

nagyon sokat vesztett a hangulatából, a sima naruto jó volt, de a mostani... a szereplők kidolgozatlanok (különösen a női karakterek) a story értelmetlen, és önmagát ismételi pl.: Naruto miért imádja annyira Sasukét, aki tök köcsög volt vele, szerelmes belé? Ha velem valaki köcsög, azt nem akarom megmenteni az 5 millió % - tehát a történet szociális kapcsolatai teljesen valóság hűtlenek - aztán a naruto manga (nem tudom, hogy olvasod e) a béka s*gge alatt van (szerintem) minden fejezetben ugyan az van, és a végén valami barátság duma ami mindig ugyan az szokott lenni. A nagy harcot Kishi-Moti nagyon elhúzta, 50+ fejezetbe foglalni egy darab rohadt harcot mi már? Az az igazság, hogy a narutot inkább én egy 50 részes animének képzelem el, nem egy 500 részesnek. Aztán ott vannak a fillerek, amikről nem igazán akarok beszélni, mert gondolom már te is észrevetted, hogy nagyon rosszak.


A karakterek unalmasak, magukat ismételik mindig, semmi logikájuk nincsen (a történetnek sincs)a story együgyű és sablonos, simán ki lehet számítani, hogy mikor mi történik, az érzelmek kábé kimerülnek az gyűlöletben és a plátói szerelemben, a komoly szerelmet mint témát tabuként kezeli, ami nem is lenne baj, egy 50 részes shounen-ben, de most komolyan, 3 évig senkinek sem volt kapcsolata? (Asumát kivéve) Ez is valósághűtlenné teszi. Aztán ami még vicces: A ninjáknak miért nincsen egyenruhájuk? Orochimaru most mit akar? Mi volt ez a nagy személyiség változás? Kaptunk valami értelmes magyarázatot? Nem! Miért hord egy "ninja" narancssárgát? És ami a fő: MIRŐL BESZÉLNEK? MI AZ A NAGY KÖTELÉK? VALAMI DROG HATÁSA? VAGY MI???????? ÁLLANDÓAN A NAGY KÖTELÉKRŐL BESZÉLNEK, DE AZ EMBER SOSE TUDJA MEG, HOGY AZ PONTOSAN MIÉRT VAN! ÉS ALKALMAS KISHI-MOTI VILÁGA ARRA, HOGY EZT ÁTÉREZTESSE, BEMUTASSA, MEGÉRTESSE VELÜNK? NEM


nagyjából ezek a túlnyomó okok szerintem

2013. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szimplan nem jon be...Legfokeppen azert,mert egy harcot az orokke valosagig elhuzzak,masreszt nem birom Hinata kepet...A tortenet,meg sablonos...
2013. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 -Igazmondó- ***** válasza:
57%
Vontatott sztori, kidolgozatlan karakterek, túúl hosszú, rengeteg filler. Sosem szerettem s nem is fogom :D
2013. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem se jön be...

Nem mondom hogy ****

Nem az én korosztályomnak való ennyi.

Kiöregedtünk. Olyan már nekünk mint ha a barátok közt első részét hasonlítanád a mai részekhez.

Film-film ,mese-mese ugyanaz de valahogy ez nem adja...

2013. dec. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
27%
Eh...A Naruto a Dragon Ball kicsit átalakított változata...Ki nem állhatom... -.-
2013. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
1. vagyok: még annyit főznék hozzá, hogy a naruto a dragon ball tökéletes átdolgozása (unalmassá, és sablonossá) Kishi-Moti egy riportban azt nyilatkozta, hogy a kedvenc animéje a dragon ball, hááát... ha Kishimoto csak koppintással képes mangát írni, egyébként csak oneshot-okra lenne képes, akkor nagyon szörnyű és sajnálatraméltó ember ._.
2013. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
egy oka van Naruto még él.
2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van , főként 1.válaszadónak.... Bár én a Drqgonvallt nem nézem , legalábbis nem rendszereden de vannak a Narutóban rá utalások amik elég 1értelműek , pl. a négyfarkú démonnak Son Goku a neve o.o ráadásul majom :D

Kicsit érdekes. Meg ugye a narancsszín is.

De így a vége felé és a sok szar értelmetlen filler után már valóban kiábrándító.......

A filmek közül meg sztem mindegyik jellegtelen.....

Kivéve a Road to ninja ....de az is csak az igazi fanokbak készült.

Mindegy.... Azért várom még aki kiírná magából hogy mi nem tetszik benne . :) Mert én 100 dolgot tudnék de kíváncsi vagyok ti hogy látjátok.

2014. febr. 24. 16:32
 9/15 A kérdező kommentje:

*Dragonball

*rendszeresen

*fanoknak


Telóról nehéz írni :D

2014. febr. 24. 16:33
 10/15 anonim válasza:
49%

Régen szerettem de most már úgy nem igazán ha jobban bele gondolok igazuk van a többieknek hiszen tényleg elég sok részt karol fel egy harc | vagy ha a mangáról van szó abban meg elég sok oldalt szóval ezért sem szimpi már annyira meg Naruto vagy 600-szor meghalt és újra éledt és tele volt a hócipőm a végén már. :/ de nem mondom hogy szar csak már nem olyan mint amilyen régen volt most már nem a barátság az első hanem Naruto és a harcok

Például :FT-ben mindig is a barátság lesz az első :)

EZ NEM SÉRTÉS !! NEM UTÁLOM DE NEM IS IMÁDOM :D

2014. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!