Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi/nézte valaki a Narutot?

Nézi/nézte valaki a Narutot?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy hol néztétek és hogy az összes eddigi részt láttátok-e? Néztem a neten és kb. 500 rész van eddig no meg még pár film. A filmekről mi a véleményük azoknak akik már látták? Szükséges azokat is megnézni, hogy teljesen összeálljon a kép? :)
2013. júl. 8. 02:21
 1/7 Fuuton ***** válasza:

Én a Narutot csak a 150. részig néztem, a Shippuudent meg az utolsó 10, 20 rész kivételével végig.

A Mangát mostanában jobbszeretem olvasni, mert kevésbé időigényes.

A Filmek nem rosszak, délutáni kikapcsolódásnak tökéletes.

2013. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát a naruto shippuudennel és a sima narutoval együtt véve 540 rész van eddig, én most a naruto shippuuden 320.részénél tartok (az utolsó rész) az indavideo.hu -n néztem meg, hát sima naruto filmjeit nem igazán,néztem, főleg azért mert egyszerűen csak pixelesen volt, úgy meg sz*r, shippuuden filmjei viszont nagyon jók, különösen a 6. film fantasztikus!!!!!!!! de mivel a filmek nincsenek benne a mangába ezért ha nem nézed meg, attól még érteni fogod! az egyetlen amit/amiket/akiket utálok benne az: a rengeteg legalább 20 rész filler és 5 norm. rész, aztán még sakurát is utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A folytatása,a Naruto Shippūden sokkal jobb,érdemes megnézni.Az alap Narutot végig láttam,a Shippūdennél pedig most a 200. részek körül vagyok még,sajnos.Amúgy a filler részeket ajánlatos kiugrani.

Én csak 2 filmet láttam,az utolsó kettőt.A Naruto Shippūden Movie 5:Blood Prison-t tartottam a legjobbnak.

Nem szükséges,semmi fontos nem derül ki,amit feltétlenül fontos lenne.Szórakoztatás céljából csinálták,semmi lényegeset nem tesz hozzá a történethez. :)

2013. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a sima Narutót jobban szerettem, mert az nem a hülye háborúról szólt.. Bár a Shippuuden is elviselhető, csak szedjék már ki azokat a rohadt fillereket. T.T
2013. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Naruto-t már nem is szeretem,csak a Shippuden-t.Az NS-hez képest a sima Naruto-nak nem is figyeltek annyira oda a grafikájára.

Máskülönben a Shippuden-ben a fillereket nem muszáj megnézni.

Amúgy megjegyzem,alap Naruto-ban amiután Sasuke elszökik,végig majdnem az egész filler ...

Amúgy az NS 6. filmje is nagyon jó,de nekem még mindig az 5. a kedvenc ^^

2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engedtessék meg most egy eltérő vélemény:

Én már csak azért nézem a Narutot, mert látni akarom a végét. Hogy az animet miért nézem azt én magam sem értem, de reménykedem abban, hogy a Pierrot kirúgja a mostani csapatot, bár tudom, hogy az lehetetlen, mert itt szándékos ellentét van Kishi és a készítők között. Mert ennyire elrontani egy egyébként jó mangát (legalábbis 600. részig az volt) itt már csak szándékosan lehet.

2013. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fillerek miatt útáltam meg a Narutot.

A Part 1 végén még hagyján, de a Shipppuudent fillerekkel azok szerencsétlen animátorok gagyivá csinálják:

- Sora: Inkább érdekes volt, mint izgalmas. Csak azért csinálták, hogy Asuma villogjon egy kicsit, mielőtt kinyírják.

- Guren: Egy hihetetlenül béna történetszálnak indult (mert midnenki tudta, hogy mi lesz a Háromfarkúval + azt egyébként is még Kakuzuék kiiktatása előtt kapták el, tehát szembement az eredeti történettel. Mindezek ellenére ráéreztek valamire a készítők, mert a Guren-Yuukimaru szál érdekessé tette a dolgot, de még ígyis több ellentmondás volt ebben a fillerben.

- Utakata: Inkább érdekes volt, mint kidolgozott.


Aztán Pein legyőzése után elszabadult a pokol.

Nem az a baj, hogy fillerek, mert ha pénzmánia miatt a Pierrot nem tudja abbahagyni 1-2 évre, amíg újra leismétli a 173 részt, akkor legalább "színvonalas" fillereket csináljanak. Na és ez az, ami nem volt.

2013. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!