Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedves Narutofanok! A kérdés...

Oroszkremtorta kérdése:

Kedves Narutofanok! A kérdés a linkkel kapcsolatos, a linkben szereplő videó kisvideóját szeretném megtalálni 1:28tól. Van az animében ilyen? És ha igen, hol? Hanyadik rész?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=9K95q5O3txg itt a videó, 1:28-tól,egészen a végéig. Van az animében ilyen? És ha igen,hol? Légyszi ne bunkók válaszoljatok rá,azok kerüljék ki ezt a kérdést és az olyanok is,akik kijelentik hogy a shounen fightben nincs semmi romantikus mert ebből mindenki kapott már eleget,és nem is azért kérdezem. (személy szerint úgy vagyok vele hogy egy kicsi abban is lehet attól függetlenül,hogy nem nyálazzuk be az egészet)Remélem tudtok majd rá válaszolni,fontos lenne! Köszi!

2013. dec. 30. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a link!
2013. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott nem Naruto kene,hogy legyen? O.o
2013. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz a link,legalább is nekem megnyitja. Narutonak kellene ott lennie? Akkor csak össze lenne szerkesztve? Mert a készítője nem magyar,és többen is kérdezték már hogy ez hanyadik rész. Akkor kamu lenne? :( Attól még meg tudod mondani melyik rész hogy megnézhessem?
2013. dec. 31. 14:03
 4/6 Kameko-san ***** válasza:

Én ilyen jelenetet még a mangában sem láttam (se Sasu-val, se Naru-val), nemhogy az animében. Szerintem az csinálta ezt a jelenetet, aki feltöltötte a videót.

Az előző válaszoló szerintem csak arra gondolt, hogy az anime cselekménye alapján Narutonak kéne ott lennie.

De esetleg talán valamelyik filmben benne lehet, azokat nem láttam. :)

2013. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a plussz! :)
2013. dec. 31. 15:12
 6/6 anonim válasza:
Ez egy ova és Naruto van ott
2015. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!