Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok. Tudtok mondani...

Könyvet írok. Tudtok mondani bármit ami segíthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Bármit írhattok, ami eszetekbe jut, és hasznos lehet! Lehet kép, zene, videó, film, egy vicces szitu, egy karakternek a jelleme, vagy ami csak eszetekbe jut. A történetbe már belekeztdtem, nem vagyok teljesen ötlettelen, de kéne egy kis segítség, hogy minél változatosabb és jobb legyen! Előre is köszi!

2012. júl. 31. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Aztán miféle segítség kellene? Miben kellene segíteni?

Egyáltalán mi a történet?

2012. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A karakterek jellemét szerintem a körülötted lévő emberekéből (nem konkrétan most, hanem úgy általánosságban) össze tudod gyúrni:)
2012. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy tini sztori lesz, csak olyan dolgokat írjatok, amiket szerettek, vagy érdekesnek tartotok, vagy ilyemi. :)
2012. júl. 31. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
ne nézd meg mások műveit! menj el a szabadba, és és igyál meg egy édeskömény teát. majd kalandozz el. találj ki magad valamit, és majd az bemutatja a jellemed.
2012. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 31. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Negyed gramm meszkalin, vízben oldva.
2012. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Micsoda???
2012. júl. 31. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki az utcára, és sétálj. Nézd a körülötted lévő embereket, ők rengeteg ihlettel szolgálhatnak :) vagy ülj fel egy buszra és próbálj elcsípni egy telefonbeszélgetést. Képzeld el, hogy milyen lehet az ember a vonal másik végén, lehet hogy furán hangzik, de (én is írok néha) nekem jópár karakterem köszönheti az "életét" pár vicces vagy furcsa BKV-élménynek. :)
2012. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó hozzászóló ajánlott, az hasznos! Tényleg figyeld az embereket, én a vonatra várakozva, vagy metrón ülve egy csomó pár soros idézetet összedobtam a fejemben, és mind eredeti, mivel a környezetből szedtem, senkit sem utánozva.


Ha csak pár sor sikerül, mint ahogyan nekem is, az sem baj, előbb utóbb egyre több minden jut majd eszedbe. :)


Más segítséget nem tudok, mivel azt sem tudom, miről akarsz írni, így használható ötletet sem tudok.

2012. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek, most mar tobb otletem van, es. egyzzer koszi! :)
2012. aug. 2. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!