Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animerajongók! Szerintetek...

Animerajongók! Szerintetek melyik az eddigi legbrutálisabb shunen fight anime?

Figyelt kérdés

mármint így harcok mennyire durvák mennyi vér van és hát maga a harcok kimenetele és a harcmód is melyikben a legdurvább

am én a yu yu hakushora voksolok de nem tudom h azóta van-e újabb vagy van-e olyan amit én még nem láttam



2013. dec. 30. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Heló!


Hellsing Ultimate, Elfen Lied - tocsognak a vérben -, Dragon Ball, Afro Samurai, Devil May Cry, A vadon hercegnője - bizony, elég durva dolgok vannak benne...

2013. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A legutóbbiakat nézve én a shingeki no kyojin-t mondanám.

Régiekben szerintem a Dragon ball véresebb volt mint a Yu yu Hakusho nem?

2013. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hintalow ***** válasza:

szerintem a shounen fight műfaj az tipikusan a min. 50 (de inkább 100) részes harcolós műfaj naruto & társai.

Ezekben igazán explicit erőszak, véres részek nincsenek, lévén fiatal a célközönség.

Amiket fentebb írtak, azok ráadásul nem is igazán shounen fight kategória.

Ha választanom kellene akkor leginkább a Fist of the North Star (Hokuto no Ken) széria az ami ebbe a kategóriába tartozik és robbannak a fejek, röpködnek a belek benne.

2013. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 15:51


Semmi köze a részek számának ahhoz, hogy shounen vagy sem.

Továbbá, amiket írtunk, nagyon is beleillenek a zsánerbe.

2013. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek véres részek?xd Láttam a Narutot,Fairy Tailt, One Piecet, Bleach-et és mindegyikbe volt jó pár véres csata.
2013. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát a fairy tailbem nincs valami sok véres rész
2014. jan. 1. 01:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Dragon Ball Z
2014. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondj már egy véres csatát a Fairy Tail- ből, kérlek :D Amúgy most hogy a folytatásban lecserélik az animátorokat, lehet áprilistól tényleg lesz vér.
2014. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát ja ezt mondom én is

am szeretem a fairy tailt csak ebből a szempontból kicsit uncsi

2014. jan. 1. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Èn hintalow válaszàt akartam cáfolni."Naruto&társai" márpedig Narutoba és társaiba(ha a fairy tail valamenyire kivételis)bőven vannak véres jelenetek
2014. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!