Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerelmes mangák v. animék?...

Szerelmes mangák v. animék? (furcsa kritériummal)

Figyelt kérdés

Tudom, valaki már feltett ilyen kérést, de nekem lenne egy kis szűrési feltételem. Olyanokat keresek, amiben ilyen kapcsolatok szerepelnek: anya-fia (apja-lánya nem érdekel), nővér-öccs (báty-húg nem érdekel), tanárnő-fiú diák (tanárúr-lány diák nem érdekel), idősebb lány/nő-fiatal fiú.


A lényeg, hogy a fiúhoz képest a lány idősebb legyen, és ne csak szimpla iskolatársak. Anya-fia mangára nem tudok példát, nővér-húg-ra olyasmit mint az onegai sister de azért komolyabb érzelmesebbet. Tanárnő-diák-ra olyat mint az onegai teacher, csak szintén komolyabbat, az idősebb nő fiatal fiú kombóra pedig pl mint az anedoki.


Fontos, hogy nem baj ha vicces, de azért legyen egy komoly érzelmes manga v. anime. Illetve nem baj, ha van benne +18-as jelenet, vagy "majdnem" +18-as jelenet, de ne legyen hentai.


Köszi előre is :) Írjatok amennyit tudtok!


(a nővér-öccs-höz a kissxsis nem érdekes, már láttam)



2014. jan. 1. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:

UI:


Már olvastam az aishite kudasai, sensei-t is.

2014. jan. 1. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Háááát... Ilyet sajnos nem tudok, csak olyat, ahol a lány magasabb mint a fiú. Lovely Complex. Nem tudom, ismered e.:)

Bocsi, még csak kezdő vagyok, ezt tudom ajánlani ilyesminek...

2014. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt ismerem, már láttam...de egyébként sem tartozik bele egyik kategóriába sem, és az amúgyis inkább egy komikus kis izé, és nem pedig egy komoly szerelmi anime...
2014. jan. 2. 16:38
 4/5 A kérdező kommentje:
tud valaki megfelelőt? segítsetek! Onegai!!!!
2014. jan. 11. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
talán ez : Aniyome (My brother's wife)
2014. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!