Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit szoktatok érezni, ha...

Ti mit szoktatok érezni, ha vége egy sorozatnak, amit néztetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez így furán hangzik. De én, ha vége egy sorozatnak, amit néztem, olyan furán érzem magam, üresnek, vagy nem tudom.

2013. nov. 17. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sírok :D de komolyan. pl itt a How i met your mother, ami 9 éve megy, még középsuliba jártam, nagyon nagyon szeretem, úgy végig fogom bőgni a végét :D Született feleségeket is végigbőgtem :D
2013. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ugye amíg nézek egy sorozatot végigizgulom, hogy úristen mi lesz majd, a végén meg ugye kiderül minden és nem lesz mit nézni, olyankor én is kicsit üresnek érzem magam aztán találok egy másik sorozatot és kezdődik előröl...
2013. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is sírok általában, mert olyan sorozatokat nézek mindig, aminek szép vége van :D
2013. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Átértékelem, mit néztem.
2013. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így ezzel :)
2013. nov. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!