Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragonball anime rajongok...

Dragonball anime rajongok lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

3 jelenetre lennék kiváncsi hányadik részben voltak:

Melyik részben:

Változott át SonGoku legelőször szőke tüsi hajú szuper harcossá ?


Sátán fajából ilyen lény mikor tűnt fel legelőször a sorozatban?

Van is egy olyan emlékem hogy egy tojásból kell ki és tönkreteszi egy kisgyerek szülinapját..


Egy olyan részlet is rémlik mikor a gyerek Songuku és Krilin egy nagy arénában harcolnak és asszem Krilin súlyosan megsebesül, vagy meghal, ezért Goku teljesen kiakad és bosszút is áll

Nem arra gondolok mikor Zseniális teknős győzte le Golut biztos később van amire gondolok.


Minden még a sima Dragon Ballban.


Tehát hányadik részeket takarja ezek a jelenetek?



2014. jan. 1. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. ez a dragon ball z-ben van, azt hiszem a 95. részben volt (amerikai változatnál hamarabb)


2. A rendes dragon ball (nem a z)-ben, a 103.-104. rész környékén van, hogy szívtelen sátán (piccolo daimao, vagy daimaku, angolban king piccolo) harcosa, tambourine megöli Krillint, ellopja a kristálygömböt. Utána mutatják Szívtelen Sátánt, aki ifjú sátán (piccolo) apja, majd a többi teremtményét is. Ifjú sátán kel ki a tojásból, amit egy idős pár talál meg.


3. Ez az amit az előbb írtam, szerintem. De ekkor nem harcolnak, csak már vége a nagytornának, és utána mennének enni, és Krillin elmegy valamiért, és utána van ez. Yamcha is megsebesül Tenshinhan ellen, ő vele a döntőben verekszik meg Goku, ez közvetlen előtte van.


Én csak a latin amerikai verziót néztem annak idején (talán még olykor olykor belekukkantok :), a többi az... talán még a német és az olasz... de a legjobb a latin amerikai. Bár a sima Dragon Ball még magyarban is élvezhető, biztosan.

2014. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi

Aki ezt a választ megerősítené írjon és ó istenem elfelejtettem oda írni hogy nem akarok SPYLERT látni.


tényleg feltétlen íjátok ide hányadik részről van szó ne a storit magát !

2014. jan. 1. 19:58
 3/12 A kérdező kommentje:
*írjátok
2014. jan. 1. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Megerősítem. DBZ 95. Korai Öröm; DB 102. Krilin halála; DB 108. Megjelenik a Sátán
2014. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Am,még az is érdekelne hányadik részeben jött össze Vegita és Bulma.Valamint hányadik rész az amikor Vegita barát lesz ellenségből,asszem úgy hogy rájön SoGoku erősebb nála ezért inkább tiszteli és nem lesz az ellensége.De ez hányadik részben fogalmazódik meg?


Kéretik nem Spoylerezni!

2014. jan. 2. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyre jobb, de remélem, hogy harmadjára már helyesen írod le, hogy spoiler.
2014. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A 90,100-adik részek közt keress,mert Friezaval valo harc közbe alakult át,mikor meghalt kuririn.


A dragob ballba jelent meg Piccolo Daimaioh,ő volt az első namek a sorozatban.


Azthiszem hogy akkor volt az mikor Tienshinhan megnyerte a budokai tenkaichit,es mikor krillin elment hogy hozza vissza gokunak a varázsbotját,megölték.Annyi biztos hogy a mangában a 134.fejezetben van.

2014. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát eddig emberek csak a Krilin halála stimmelt meg az öreg sátán megjeleneése de.

A legelső superharcos átváltozást és az ifjú sátán születését még mindig nem találom.


Bulma és Vegita összejövetele mikor van ?

Arra nem válszolt senki

2014. jan. 12. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

NÉMI SPOILER-t TARTALMAZ:

(tudom, hogy írtad, hogy ne legyen, de csak epizód címekkel értelmetlen lenne az egész).


Goku első átváltozása: 95. ep. (Korai Öröm) 20. perctől: [link] http://www.youtube.com/watch?v=TzpUsR-fitc


Ifjú Sátán születését nem is kérdezted!

DB 122. ep. (Sátán pusztulása) 16. pertől [link]

123.-ban kel ki a tojásból; 10 perc: [link]

125.-ben jelenik meg gyerekként, 12. perctől: [link]

133.-ban lép színre felnőttként. 18. perctől: [link]


Vegita áttérése a jó oldalra egy folyamat eredménye, ami, valahol a Dermesztő-saga-ban kezdődik, nem pedig egyik pillanatról a másikra történik... DBZ, kb. 63.-64. epizódtól.


Bulma, valahol a DBZ 104.-107. epizódok közt kacérkodik először Vegitával

A 124. epizódban kezd el kialakulni valami, Bulma részéről [link]

A 125. rész nem foglalkozik, különösebben a kapcsolatukkal.

A 126. epizódban már megszületett Bulma és Vegita közös gyereke, Trunks; 2,5. perctől: [link]


Tehát, hogy konkrétan mikor jönnek össze, azt nem tudni, pontosan.

2014. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gyű ez aztán bő segítségnyújtás.

Köszi szépen :)

2014. jan. 13. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!