Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik animet kezdjem el...

Párna kérdése:

Melyik animet kezdjem el nézni? A Naruto összes részét +összes shippuudent láttam már. Mivel folytassam? Pl dragonball? bleach? . Stb Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha a Bleach-et még nem nézted, akkor talán azt érdemes. Szerintem jó anime, talán a bountos filler volt a leggyengébb része az egésznek. Dragon Ball-t megint csak tudom ajánlani. Én személy szerint Bleach párti vagyok, azt nézem, állandóan várom a keddi friss részt.


Nem tudom még milyen műfajt szeretsz, én pár napja kezdtem el nézni a Highschool of the dead című animét, viszont ezt erősen korhatárosnak ítélem, viszont nagyon jó, iskolás, zombis, véres, kissé erotikus témájú anime. Youtube-on angol és japán szinkronnal, valamint japán felirattal fent van nagyon jó minőségben, indavideo-n fent van magyar felirattal.

2012. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát én konkrétan "mindenevő" vagy ezen a téren kivéve ilyen hős szerelmes animeket utálok..Amikor a szerelemért harcolnak..na azt nem.Inkább valami humorosabb de simán jöhetnek a véresebb korhatáros animek is.
2012. jan. 28. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:

A bleach-t én is ajánlom, ha a Naruto tetszett, a Dragon ball viszont nekem nem jött be. Ezen kívül:

Code geass - mindegy milyen műfajt szeretsz, ezt látnod kell :D

Death note - látni kell, ennyi :D

Ao no exorcist

Beelzebub - shounen, vígjáték

D. Gray-man

Fairy tail

Ghost Hunt

Hellsing

Kaze no Stigma

Soul eater

Zombie-Loan

Nurarihyon no Mago


Romantikus:

Chrno Crusade

Kaichou wa Maid-sama!

Ouran Koukou Host Club

Vampire Knight

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

2012. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
szerintem inkább nézz valami értelmeset..
2012. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak. Már ezek mért nem lennének értelmesek.


Katekyo Hitman Reborn. Egy jó kis 203 részes, maffiás anime.

Hetalia. Humoros, történelmes anime. Egy karakter egy országot személyesít meg.


Szerintem mindkettő nagyon jó.

2012. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ghost in the Shell Standalone Complex

Afro Samurai

2012. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fairy Tail-t vagy a Beck vagy mit tom én mi a címét ajánlom:D naruto-kun.hu-n kint van a befejezett projekteknél... szerintem az humoros
2012. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

a Fairy tail -t én is javaslom :D

nagyon megtetszett :D közel annyira tetszik mint a naruto, de ebben nincsenek olyan semmitmondó részek

2012. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fairy tail nagyon jóóó :) izgalmas, vicces, filler nincs vagy ha mégis, akkor nagyon normális, egyáltalán nem időhúzás jellegű
2012. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kizárt hogy az összes shippudent láttad mivel még ki se jött az összes xd am a death note a legjobb anime a naruto után
2012. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!