Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan aki animeőrült,...

Van itt olyan aki animeőrült, ismeri a YUGIOH-t és tud válaszolni a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a YUGIOH nevű animére vonatkozoóan,és segítséget szeretnék kérni?

1:Ugye elméletileg Yugi és Yami két különböző személy,de akkor miért néznek ki ugyanúgy?

2: Ha a többiek előtt titokban tartja,akkor hogy-hogy nem veszik észre,hisz Yami magasabb és helyesebb is?

3: Hogy az 52-55. rész táján ugye elkezdi keresni Yami a múltját,de eddig hogy nem foglalkoztatta?Tehát miért most kezdte el kereseni?

4: Nincs olyan rész,amikor Yugi összerakja a krakóst,és végülis találkozik Yamival?Mert egyből ugy kezdi hogy együtt vannak?

A kérdéseim a Duel Monster változathoz vannak.Ha esetleg nem ismerd őket,akkor nincs olyan ismerősöd,aki tudja rá a választ?

Előre is köszönöm!:)



2014. jan. 4. 21:55
 1/7 Frepi voook válasza:
Bocs, Hatalom Kártyák fan vagyok :cc
2014. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Generalis válasza:
Régen mikor kicsi voltam szerettem a YUGIOH val játszani de az régen volt most csak gyűjtöm a kártyákat !
2014. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eléggé nem érted...

Yugi és Yami 1 testben 2 lélek. Yugi testében egy öreg lélek, aki akkoriban élt, amikor a szörnyek lelkeit kártyalapokba zárták. Aszem király volt.

A kettejük találkozása " fejben " történik.

A gx, meg a többi meg eröltetett, utángyártott mocsok.

Az eredeti csak az értelmes.

Értem már?

2014. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. Vagyok megint.

Szerintem túl sok animét nézek és túl sok filmet...

De értem is, nem csak nézem.

2014. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4. kérdésedre válaszolva: van az eredeti Yu-Gi-Oh sorozat, ami még a Duel Monsters előtti, eléggé nulla sorozat, de abban van, hogy hogyan rakta össze Yugi a kirakóst és került össze Yamival. Az animeweb.hu oldalon megtalálod a leírását.
2014. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1: Azért mert Yugi Atemu (ne haragudj de engem irritál a Yami kifejezés )reinkarnációja

2: Feltűnik nekik hogy párbaj közben történik vele valami, és elég hamar ki is derül, azt hiszem még az első évad eleje felé

3: Mert addig csak eléldegéltek. De beindultak az események: párbaj az ős rivális Kaiba-val, Bakura, Pegazus és az ő ikonja, és legfőképp Ishizu a kőtáblával

4: Ebben nincs ilyen rész

2014. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos nagyjából megválaszolgatták, de azért leírom én is :)

1. Ahogy írták két lélek, de egy test.. A testét mégis,hogyan tudnák megváltoztatni? Kicsit abszurd példa, de a skrizofénekhez tudnám hasonlítani, de ugye az betegség.. :)

2. Azt, hogy magasabb, magabiztosabb a mi számunkra csinálták, hogy látványos legyen a lélekcsere a nézőknek. Egyébként a magabiztosság feltűnik a többieknek is.. Ugye a Párbajszigeten ki is derül.. :)

3. Az elejét kicsit régen láttam, de egyrészt Yugioh nem tudja,hogy van benne egy másik lélek Atemu, másrészt a párbajszigeten ugye nem szórakozásból vesznek részt, hanem a nagyapó lelkéért.. Az elhúzódik a 40 valahanyadik részig.. Akkor tájt tud több infot az ezeréves ikonokról, azután tünikf el Ishizu stb.. Szóval egy hullámban indul el, de az első löket az volt,h felfedezze magában a másik Yugit, Atemut :)

4. Van egy 27 részes Yugioh- The Shadow Games címü anime, az volt az eredeti, szokták a 0. sorozatnak is nevezni, ami kissé hibás.. Eredetileg csak azt akarták, utána jöttek rá, hogy ebben a párbajkártyajákékban bőven fantázia és érdemesebb lenne azzal foglalkozni, így jött a Duel Monster.. A tThe Shadow Gamesban benne van, hogy hogyan rakja ki Yugi a kirakóst, illetve az is amikor Jonuichi (ha jól emlékszem így írják,de nem tuti..) bedobja a suli melletti vízbe a kiríkós egy darabját, meg amikor Yugi kiáll érte és Hondáért.. :) Erre a sorira utal vissza néha a DM. S ezért kezdi úgy,h együtt vannak. Bár a 27 részesben már a végére a többiek is mind tudják,h van egy másik Yugi stb.. .Szóval vannak bakik, bár én a DM-et sajnos kúszán láttam, hol az amcsit, hol a Japánt.. :) De ez az oka.

2015. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!