Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezbikus lányok, válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbikus lányok, válaszolnátok őszintén a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha valakit megbántok, csak tényleg kíváncsi vagyok a válaszaitokra.


1. Mikor jöttetek rá körübelül, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

2. Szüleitek, tanárok, osztálytársak, ismerősök hogy fogadták?

3. Gondolkodtatok nemátalakító műtéten?

4. Ha igen, és folyamatban van/volt, akkor mikortól mentetek a másik nem mosdójába elintézni a dolgotok, illetve mikortól változtattatok/változtatok nevet ?

5. Ha fiatalok vagytok, nem gondoljátok, hogy ez egy múló szeszély?

6. Hogy találtatok párt magatoknak?


Történetek is érdekelnek. :)


Ui: Bunkó, sértő hozzászólásokat kérem mellőzni.



2013. dec. 9. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
"3. Gondolkodtatok nemátalakító műtéten? " whaaaaat? :D A leszbik nem akarnak faszt maguknak
2013. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
kevered a leszbikust a transzneművel :)
2013. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
1. Vannak olyan leszbikusok, akik a férfi szerepét akarják betölteni, leginkább akkor gondolkodnak el rajta, ha már kapcsolatban vannak egy nővel.
2013. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ValamiAngyali válasza:
63%
3. Picim, a leszbikusokat ne keverd a transszexuálisokkal. Az átlag leszbiknek általában megfelel a saját testük.
2013. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
4. Aranyom, te is most írtad, hogy ÁLTALÁBAN, nos én sem azt írtam, hogy mindegyik leszbikussal így van. ;)
2013. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindenkitől, hogy kevertem :). Nem akartam senkit megbántani.
2013. dec. 9. 21:34
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

3: A leszbikusok olyan NŐK akik a NŐKHÖZ vonzódnak. Tökéletesen megfelel nekik a saját testük. Egy transzszexuális nő ugyanakkor lehet leszbikus (plusz info: a transzszexuális nő olyan nő, aki férfi testben született) És ha a következő kérdésed az, hogy akkor melyikőjük a férfi a kapcsolatban, akkor azt kell mondjam, hogy egyik sem. Ezért leszbikusok. Ha egymás mellé raksz két kanalat, te megmondod nekem, melyik villa?


5: Múló szeszély? Honnan tudod, hogy a heteroszexualitás nem múló szeszély? Elég viccesnek találom, hogy 14-18 éves fiataloktól elvárják, hogy felelősségteljesen döntsenek a pályaválasztás során, de amint megtalálják a saját szexualitásukat, amint eltér az "átlagostól", akkor az csak múló szeszély.


És remélem, hogy nem találod sértőnek a válaszom, egyáltalán nem bántó szándékból írtam, csak szerettem volna kijavítani néhány téves információt, amit a kérdés felvetett.

2013. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Rendben, legyen igazatok, ha így könnyebb a lelketeknek, azonban ez a kanalas dolog nem volt valami jó példa, ezzel kiforgattad a szavaim.

Hagyom rátok, én másképp gondolkodok. :)

2013. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

1.) Először talán 14 éves koromban fordult meg a fejemben a gondolat, amikor testileg kezdtem el vonzódni egy lány osztálytársamhoz. Aztán ahogy elballagtunk, nem foglalkoztam ezzel a dologgal. 17 évesen viszont beleszerettem valakibe, aki olyan volt számomra, mint egy álom. Kicsit bonyolult az egész, nem lett belőle kapcsolat, de nagyon közel álltunk egymáshoz (lelkileg). Túl nagy volt a korkülönbség, teljesen más szakaszban tartott az életünk. Azóta már próbáltam elnyomni magamban az érzést, hogy a lányokat szeretem, de időről időre visszatért. Nem tudtam menekülni előle, most már nem is akarok. Kellett még 1-2 év, hogy elfogadjam magam.


2.) A szüleim nem tudják. Talán sejtik, mert néha adok erre okot, máskor meg ha előtte gyanították is, rögtön elfelejtik. A tanáraim sem tudják. A barátaim közül kettőnek mondtam el, egy harmadik szintén csak sejtheti. Soha nem kérdezte meg tőlem senki, hogy melyik kapura játszom, mert nem adok rá egyértelmű okot. Legalábbis eddig nem adtam.


3.) Nem. Jól érzem magam a bőrömben. :)


5.) Nem hiszem, hogy bármikor is "elmúlna". Gondoltam már rá amikor még próbáltam elfogadni magam, viszont jelenleg is egy lányt szeretek...


6.) Most van valami alakulóban. :) Suliban ismerkedtünk meg.

2013. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Első körben: nem lezbikus, hanem leszbikus.


1. Ezt mindenki megkérdezi, de nincs rá konkrét válasz. Amire emlékszem, már az oviban is egy lánnyal lógtam állandóan, aztán jött a suli, a gimi stb. Sosem érdekeltek a fiúk, bár volt velük is élményem, mielőtt "beskatulyázom" magam.


2. Mindenki jól fogadta, aki számít. Aki nem számít, az nyilván nem érdekel.


3. Soha. Nőként vagyok boldog, egy másik nővel, nem akarok férfi lenni. Tényleg ne keverd...


4. -


5. Nem gondolom. Ahogy mondani szokás, javíthatatlan vagyok.


6. Társkeresőn, buliban.

2013. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!