Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor folytatják a Bleachet?...

Mikor folytatják a Bleachet? (az ANIMÉT? ) Annál frissebb info nincs, hogy akkor amikor véget ér a Bleach MANGA? (Ameddig Kubo húzza, mi? ) De az mennyi idő?

Figyelt kérdés
Hallottam 2-3 évvel ezelőtt olyat is,hogy 2 év múlva, egy év múlva,hónapok múlva,hetek múlva... Hallottam ilyet olyat... Google a barátom, de nem találok semmit. Láttam már NEM EGY ilyen kérdést és az volt rá a válasz,hogy "AKKOR fog folytatódni a Bleach ANIME amikor véget ér a manga, ameddig Tito Kubo húzza. Ez lehet 2-3 év 5-10 év." Hallottam/olvastam 2013-ban 2014-ben,hogy januárban,februárban,márciusban... De most akkor elnézést már de mikor is? Aki valamit tud az mondja el, légyszíves mert ki van már a fsz.-m vele. thx...

#anime #manga #Bleach #Bleach manga #Bleach anime #Tito Kubo
2014. jan. 15. 18:19
 1/4 Kameko-san ***** válasza:
A bleachfan.hu ezt írja: "Erről semmilyen hivatalos információ nincs. Hamis hírek tömegével jelennek meg, de ezeket megosztani nincs értelme. Tehát hiába jön sok-sok kérdés, a választ nem tudjuk még mi sem, és továbbra is annyit tudunk mondani, hogy amint lesz bármilyen hivatalos információ azt azonnal megosztjuk veletek. :)"
2014. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd egyszer. Amúgy csak rosszabb lesz, mint eddig volt. Az agyonhasznált szereplők még erősebbek lettek, az érdekesebb eddig kevesebbet szereplők pedig sorra halnak meg.
2014. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első köszönöm kedvességedet, 2. ez igaz.

De viszont a bátyámnak írta egy bleach-fan,hogy le fogja szinkronizálni a most január végén az animax helyett bejövő csatorna. Vagy is tovább fogja állítólag szinkronizálni 167. résztől. És azt is most tudtam meg,hogy a Mangában a Bleach utolsó része az animében (a 366.rész) az a Mangában a 479.-480.fejezetnek felel meg, és a mangában ezek szerint folytatják a Bleachet csak még animében nem mert még nincs vége a mangának, és láttam már 563.fejezetet is!

2014. jan. 17. 17:10
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉS! Az az állítólagos csatorna a Naruto Shippuuden-t is lefogja adni. (szinkronról nem hallottam)
2014. jan. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!