Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok van még a Bleach MANGÁBÓL?...

KAMUI kérdése:

Sok van még a Bleach MANGÁBÓL? Nem olvasom. Csak az után folytatják a Bleach-t

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerinted mi honnan tudjuk?


Mikor véget ért az anime Kubo azt mondta hogy az utolsó arcot csinálja, és előreláthatóan 4év mulva ér véget a manga. Gondolom leghamarabb úgy tudják elkezdeni hogy majdnem egyszerre érejen véget.

2013. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát onnan hogy olvasod


Kösz..

2013. aug. 8. 02:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ha olvasom akkor tudom hol a vége?

Enyhén vagy csak logikátlan..

2013. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 3 évre saccolnám ,ha hihetünk Kubonak. De hogy mennyi szünetet akar még bevezetni, hogy ezt még 3 évig húzza azt nem tudom. Nagyon sok karakter múltját kéne részletesen bemutatni ahhoz.
2013. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Főleg úgy h 2-3 hetente szünet van, most meg 2 hete tart a szünet és szeptemberben lesz új fejezet... Sztem már amúgyis szánalmas az egész sztori Rukia megmentése óta.
2013. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát mivel elvileg ez az utolsó úgymond sztori...

Gondolom ha már Ichigo áll a fő ellenség előtt abból már lehet következtetni hogy már nem sok van.....ez elég logikus.

2013. aug. 9. 12:36
 7/10 A kérdező kommentje:
De ez csak 1 pl
2013. aug. 9. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó Arc lesz az tény. De attól még ne várd hogy kitaláljuk a mangaka gondolatát hogy pontosan mikor ér véget. De oly mind, olvastam egy darabig a mangát, ugyan azt játsza el megint, csak most a Quncyk jönnek, természetesen Ichi-t agyontápolják, szóval maradt ugyan az az önismétlő trágya..
2013. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha Bleachet ismerve gondolsz bele, akkor rihadtul hosszú arc lesz, mivel:

-meglátjuk milyen extra erőt kap Kenpachi, Byakuya, Komamura, Renji, Rukia és Ichigo, ez el fog tartani kb 1 évig

-minden jött-ment quincynek lesz visszaemlékezése, max fél év

-harcolnak a shinigamik 1-2 év

-minden shinigami kap egy egész fejezetet a haldoklásra és utolsó szavaira, aztán kdierül,h mégse hal meg fél év

-Ichigo megküzd min. 3 ellenséggel mielőtt Juhához ér 1 év

-kimondják a nyílt titkokat amiket már az eleje óta tudni lehet (mint Ichigo anyja) és hiába nyilvánvaló dolgok, mindenki meglesz rajta lepve és nem tud felocsúdni fél év

-leverik a főellenséget 1 év

2013. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Váóóóó hát ez jól hangszik ..:D
2013. aug. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!