Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki mondana egy cool...

Valaki mondana egy cool animét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha lehet legyen shounen, esetleg seinen, de mindenképpen legyen benne ecchi. Legyen jó az embermegrajzolás, tehát ne olyat írjatok mint a one piece!!!! Esetleg több évados, több részes legyen ne csak kb 12. thx!

#anime #ecchi #shounen #több évad/rész
2014. febr. 10. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hááát... a seinen és az ecchi nem tudom, hogy mit értesz jó embermegrajzoláson azt sem, DE ajánlom Narutot figyelmedbe.

Elöször nagyon szeptikus voltam vele kapcsolatban, de amikor 1 részt megnéztem nem tudtam vele megállni. Kb. 3/4 év alatt az összes elérhető részt láttam (Natruto 220 rész szinkronos, Shippuuden jelenleg 349 de még mindig folytatódik és még ezen kívül is van még...)

A története az nagyon inspiráló sok benne a humor dráma is rendesen van benne. Azt ajánlom adj neki egy esélyt nem fogod megbánni :)

és One piecet nem nézek szóval nem tudom, hogy az milyen

2014. febr. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

High School DXD


Mellek és világbéke Ovában asszem ez volt LOL. :) már 2 évados 2x12. Elég kúl.

2014. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

a narutot már láttam a shippuuden-t meg nézem, 349nél tartok csak kár hogy most kezdődtek a fillerek :(

a highschool dxd mindkét évadját láttam és nagyon teccet XD

azért köszi^^

2014. febr. 11. 15:03
 4/15 LegendaryGameCenter ***** válasza:

To love ru*

Infinite Stratos*

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

Freezing*

Hagure Yuusha no Estetica

Ichiban Ushiro no Daimaou

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne!*

Sora No Otoshimono*

Ezek között van 12 részes is de nincs olyan sok jó ecchi anime ezeket láttam és nézhetőek. A csillaggal jelöltek a kedvenceim ebben a kategóriában. DxD is ajánlanám de azt már láttad :) remélem tudtam segíteni.

2014. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fairy Tail
2014. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Seikon no Qwaser
2014. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sajnos ezeket már mind láttam, kiv. a dakara boku wa H ga dekinai-t, vagy mit, el is kezdem nézni, de azért köszi a válaszokat!
2014. febr. 12. 14:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Dragon Ball
2014. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jézusom csak a dragon ball-t ne!!! soha!! legrosszabb ellenségemnek sem kívánom(bocs)!
2014. febr. 14. 20:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Na nee... .

Ilyent hogy mersz mondani, hogy rossz a Dragon Ball. Azonnal vond vissza!!!!!

2014. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!