Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Segitség kellene, megnéztem a...

Segitség kellene, megnéztem a school days-t nevű animét már vagy 3 napja befejeztem de még most is csak a szar végére gondolok, mondana valaki ojan normális szerelmes animét mondani ahol a vége nem szar?

Figyelt kérdés

mind1 milyen műfajú csak jó legyen(nem baj ha sok az ecchi de azt sem baj a ha nincs bene bármijen jó lesz csak hogy elfelejtsem ezt a szart)

Előre is köszönöm a választ/okat(nézzétek el a heljesírásom mindig is 2es kaptam rá :S)



2014. febr. 6. 17:50
 1/3 anonim válasza:

Szia! :)


Nem tudom hogy neked mi tetszik,és hogy mit vagy miket láttál ezekből,de azért írok néhány animét amik nekem tetszettek! :DD


-.lovely complex

jellemzés:jó kis történet,egyértelműen pozitív vége van.


műfaj:iskolai élet,romantikus,soujo,slice of life,sport,vígjáték.


-.kissXsis

jellemzés:ebbe van sok ecchi, nekem tetszett(mielőtt belenéznél ajánlom hogy nézd meg az ismerteteőt, mert nem biztos hogy tetszik neked az ilyen fajta "szerelmi háromszög"..):)


műfaj:ecchi,iskolai élet,romantikus,seinen,vígjáték.


-.Toradora

jellemzés:jó kis anime,nincs rossz vége.(szerintem)


műfaj:iskolai élet,romantikus,slice of life,vígjáték,tsundere.


-.B gata H kei

jellemzés:ecchi-s,elég pervez anime.Én sokat röhögtem rajta XD)


műfaj:ecchi,erotikus,iskolai élet,paródia,romantikus, seinen,vígjáték,tsundere.


-.Kaichou wa Maid-sama

jellemzés:romantikus(mint az eddigi többi)nekem nagyon tetszett! :D


műfaj:iskolai élet,romantikus,shoujo,slice of life,vígjáték,tsundere.


ha szeretnél egy hosszabb animét,akkor figyelmedbe ajánlom a -.Zero no tsukaima 1-2-3-4.évadjait! :D

jellemzés:vicces,nekem tetszett, és szerintm jó vége lett!


műfaj:akció,ecchi,fantasy,háborús,iskolai élet,kaland,magical girl,mágia,paródia,romantikus,seinen,vígjáték,tsundere.


-.Suki-tte Ii na Yo

jellemzés:nekem ez a kedvenc animém, bár egy kicsit befejezetlen a vége, de szerintem nem mondható "rossz befejezésnek"..bár ízlések és pofonok! ˘~˘..


Hát most hirtelen ennyi ugrott be, remélem azért ezzel a kevéssel is segítettem! :)


^-^

2014. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő írt néhány javaslatot. Tudom még ajánlani a

Karin-t, a Zero no Tsukaima-t például. Ha ezeket már láttad, akkor is tudok írni legalább 100 romantikus sorozatot, aminek nem tragédia a vége.

...

Egyébként szerintem a School Days egy nagyon érdekes anime.

2014. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Kommentelő, nagyon köszönöm a legtöbbet már láttam de van 1-2 amit még nme szóval nagyon hálás vagyok érte.

2.Kommentelő a Karint megsasolom neked is nagyon köszönöm

Mindkettőtöknek ment az a zöld kéz :D

(Kérlek nézzétek a heljesírásomat(tudom hogy "szar")).

2014. febr. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!