Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Úgy, hogy nem videó, hanem...

Cross Kazumi kérdése:

Úgy, hogy nem videó, hanem csak úgy olvassuk mind a képregényeket? Erről lenne szó, csak nem tudom kifejezni. Kaichou wa Maid-sama.

Figyelt kérdés

A Kaichou wa Maid-sama megtekinthető olyan olvasó formában, mind amikor képregényt olvasunk, ugyan úgy buborékba vannak a szövegek, és a képek, meg olyan mind a képregény, csak neten olvasom??


Remélem el tudtam magyarázni... Nagyon fontos lenne számomra.. Köszönöm, előre is! :'D



#anime #manga #Kaichou wa Maid-sama #olvasmány netes képregény alapján #(valami ilyesmi)
2014. febr. 20. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Kifejtem :DDD


Hol lehet olvasni az interneten magyarul??

2014. febr. 20. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
manga olvasóra gondolsz én szerintem. Animeaddicts rengeteg manga van össze gyűjtve.
2014. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, igen ilyenre gondolok....


De úgy mint a Blackbird-nél.. itt egy link.. na így gondoltam. hogy el szeretném olvasni a Kaichou wa Maid-sama

animét, vagy ehhez hasonlót magyarul..

2014. febr. 20. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:

Pl így.. így gondoltam.. csak magyarul..


[link]

2014. febr. 20. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
animeweb.hu-n van mangaolvasó és ezt a mangát is elkezdték fordítani, de még csak az első 3 fejezet van meg.
2014. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérlek jegyezd meg Anime= a videó ahol hangok és látvány világ van és a Manga= japán képregény. Te a mangát keresed és így talán a google is többet tud neked segíteni.
2014. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)


Utólsó, hidd el ennyit tudok én is! És nem véletlenül kérdezetem meg! :)

2014. márc. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!