Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spanyolul vagy franciául tudó...

Spanyolul vagy franciául tudó emberek! Valaki le tudná fordítani ezt a pár perces videót?

Figyelt kérdés

Bocsánat de most nem tudok linkelni.Egy youtubeon lévő videóról lenne szó ami a Violetta sorozatból van.A videó címe:Violetta Angie tells the truth.Ez mintha spanyolul lenne.Ha pedig azt írjuk be hogy:Violetta episode 75 akkor makdnem a legején van és ott kezdődik ami nekem kell hogy az asztalnál ülnek odáig hogy Violettával beszél az apukája.Ez olyan mintha franciául lenne.Nagyon kéne a segítség mert már egy ideje próbálom kitalálni miről beszélnek de nem nagyon értem csak az asztalos jelenetet naggyából:/ Nagyon megköszönném a segítséget!

14/l



2014. febr. 8. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Violetta Angie tells the truth. / ez angol , nem spanyol és nem francia. )

Violetta Angie megmondja az igazat.

2014. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Violetta - Épisode 75 (Saison 1) COMPLET


http://www.youtube.com/watch?v=mf6vjH-WPjE


Erre gondoltál? Ez valóban franciául van, de nem párperces ez 42 perces film.

2014. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak a cím angol a tartalom spanyol:D

2.igen arra is de abból csak az a kis részlet kéne amikor az asztalnál esznek és dumálnak valahol az elején meg még amikor Angie beszél Germannal az irodában:D

2014. febr. 8. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké akkor én leforditom a franciát...


Az asztalnál :


- Nem nem köszi, elég lesz ennyi.

- Na mi az, azért figyelsz a vonalaidra mert netán van egy fiúd ?

- Jobb szeretném ha nem beszélnénk a magánéletemről... Ez nagyon finom lett, Olga


- Semmi értelme hirtelen elhallgatnotok akárhányszor belépek a szobába

Ez az utolsó éjszakám ebben a házban

Szeretnék tósztot/köszöntőt mondani

Szeretném ha tudnátok, hogy mindvégig míg itt éltem veletek, ti a családot jelentettétek nekem.

Olga, a nagynéni szerepében..aki néha kicsit idegesítő

Ramaillo, én drága Ramaillo-m, mint egy kedves férfi aki... jön-megy a házban

Matthias, Matthias a testvérem szerepében, természetesen

Violetta, aki akár a lányom lehetett volna, csak fiatalabb változatban, és akit nagyon nagyon szeretek

Germán, szerelmem, nem is tudod mennyire sajnálom, hogy nem adhattam neked azt a szerelmet ami a szívemben van. De ez van, ilyen az élet.

Ah, majdnem kifelejtettem. A felsorolásban az utolsó ugyan, de ettől nem kevésbé fontosabb...Szeretném poharamat emelni Angie-re.



-Kérlek...


- Nem ! Figyelj rám.. Angie-re emelem a poharamat, hogy üdvözöljem, ahogyan tennem kellett volna, mikor megérkezett.

Mert ő is a család tagja, sőt talán nálam sokkal jobban. Nem igaz, Angeles ?


- Angie ! Angie-nek hívják, nem pedig Angeles-nek !


- Nem ! A neve Angeles !

Oh, hát persze, ezt te nem tudtad...

Angie... éppenséggel Violetta nagynénje. Maria nővére. Ó igen, Angie a te sógornőd. Ó hát neked erről semmit sem mondott?

Nade elég a beszédből ! Koccintsunk most az egészségünkre, az egész családra !


- Ha ez egy vicc... hát nagyon rosszízű..


- Ez az igazság, Germán


-Mindvégig elhallgattad előlem hogy van egy nagynénim és egy nagyanyám !


- Te is tudtad ?


- Germán, figyeljen, én esküszöm, hogy én próbáltam ...Germán !!


- Hová mentek ?


- Jade, itt maradtok ülve !


- Jade, amit most csináltál, arra nincsen kifejezés... És még élvezed is ! Neked... Te velejedig gonosz vagy !


- Violetta, semmi örömet nem lelek én ebben. De nem engedhetem hogy tovább hazudjunk szegény apádnak.


- Elég kétséges okok miatt hazudtál, úgyhogy inkább hallgass !

Hála istennek hogy elmész a házból ! Nem kérünk többet belőled. Megmutattad miféle ember vagy...


- A te érdekedben tettem ezt, kincsem !


- Nem találok szavakat erre...


- Még azoknak a vadállatoknak is akiket ismerek, több szívük van mint neked


- A győzelmünkre, szívem

- Ha te mondod...


Angie és Violetta apja :


- Sajnálom, bocsásson meg kérem.

- Miért tenném ?

-Mellette akartam lenni. Tudja milyen elveszíteni egy unokahúgot?

Hát megmondom én önnek : nagyon fájdalmas !

Az anyámmal mindenhol kerestük önt, kétségbe voltunk esve, de maguk egyik városból mentek a másikba és nem találtuk önöket soha sehol. Mikor megtudtam, hogy idejönnek türelmetlenül vártam az érkezésüket. Látni akartam őt. Kész voltam bármit megtenni, semmitől sem féltem.

Emlékszem a pillanatra, mikor megláttam, nyilvánvalóvá vált, hogy többet nem válunk el egymástól. Vele akartam lenni, az élete részének lenni. Szóval nem tudtam mit tehetnék, így hazudtam. Igen hazudtam, de nem volt választásom, egyszerűen nem volt, nem akartam elveszíteni őt, Germán.


-Mindezt meg tudom érteni. Tökéletesen meg tudom érteni. Sőt, azt gondolom, hogy megérdemeltem.
De van valami, amit nem tudok elfogadni. Hogyan… hogyan hihette, hogy…miért ?

- Nem tudtam tovább visszafojtani az érzéseimet. Annyira erősek voltak, egyszerűen nem tudtam…és ön sem.

-Én azt nem tudtam, hogy kibe szerettem bele, ez itt a nagy különbség, nem tudtam. És maga az utolsó személy akire gondoltam volna. De gondolom elégedett, maga nyer egy unokahúgot én meg elvesztem a lányomat. Megkérem, hogy hagyja el ezt a házat, méghozzá most azonnal !

-Messzire viszi majd innen ?

-Arról fogalmam sincs

2014. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm!!!:)
2014. febr. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!