Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismeri valaki ezt a Bleach...

Kameko-san kérdése:

Ismeri valaki ezt a Bleach fanfictiont?

Figyelt kérdés

Régen olvastam, ezért elég homályosak belőle a dolgok, de amire emlékszem:

Két (vagy több?) lány valamiért Hueco Mundo-ba kerül. Ott történik valami - azokra a részekre nem emlékszem -, majd visszamehetnek az Élők Világába (gondolom felügyelettel). Egyszer csak feltűnik náluk Szayel és talán Grimmjow (de nem biztos, hogy ő, plusz lehet még más is). Attól fogva velük laknak. Az egyik lány összejön Szayellel, az egyik "különkiadás" fejezetben randiznak is.

Tudom, hogy ennyi info nagyon kevés, de ha esetleg ráismer valaki, akkor egy címmel vagy egy linkkel megdobhatna! ˇˇ



2014. márc. 17. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Még emlékszem egy olyan részletre is, hogy amikor az fent említett espada-k megérkeznek a lányokhoz, azok teával kínálják őket, mire Grimm elkezd háborogni, hogy itt is azt a vackot kell innia. Erre az egyik lány leteremti, hogy ez nem olyan vacak, mint amit ők isznak.
2014. márc. 18. 11:10
 2/5 anonim válasza:

Ez lenne az?

[link]

2014. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, amit én keresek az több fejezetes, és Szayel sokkal többet szerepel benne. De azért köszönöm a próbálkozást! :)
2014. márc. 23. 15:53
 4/5 Zigorra válasza:
2014. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az!! Örök hálám!! *.*
2014. dec. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!