Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Bleachben hosszú idő óta ez...

A Bleachben hosszú idő óta ez az egyetlen jó dolog történt (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van még aki úgy véli,h a Bleachben (manga) hosszú idő óta csak annyi érdekes dolog történt,h Komamura visszaváltozása és így a bankai-jának átalakulása durván néz ki?


Komamura: [link]

Bankai: [link]


Sztem ezen kívül semmi említésre méltó nem történt már évek óta a Bleachben.



2013. nov. 9. 01:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem azért elég sok érdekes dolgot láttunk, sok titokra fény derült, van sok új érdekes karakter, láthattuk azok bankaiát akikét eddig nem, és Ichigo kardja is más lett
2013. nov. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sok új bankait nem láthattunk, csak Yamamotóét akié elég durva volt, de Kubo ismét egy idiótát csinált belőle és a hadnagyáét miután már megölték. Sok titok nem volt sztem, kb. egyáltalán nem volt, mivel azt,h Ichigo anyja quincy volt, már nagyon régóta tudta mindenki aki követi a sztorit, szal ez egy nyílt titok volt, az h Ishida magas pozícióra emelkedett a quincy seregben is várható volt már akkor mikor azok legelőször megjelentek, mivel ő volt úgy beállítva, mint az utolsó quincy, így egyértelmű volt,h nagy szerepe lesz még. Ichigo zanpakutoját is észre lehetett venni,h vmi nem stimmel vele, mert túlságosan Juha Bachra hasonlít. Ichigo meg egy vicc, mindig minden erőt megkap, és még mindig ugyanaz a történet ismétlődik. Számomra a Bleach Rukia megmentése után végetért, csak azért követem, mert kíváncsi vagyok rá,h ennél jobban is ellehet-e cseszni plusz van egy tippem a végére. De Komamura most ütött rendesen.
2013. nov. 9. 10:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy troll vagy!!!! -.- Minden amit leírtam az egy baromság! Inkább néz Hello Kittit mert az való neked ^^ Sőt néz Narutot mert minden amit lejegyzeteltél itt nekünk sokkal inkább arra kellene mondanod ezeket!!
2013. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*minden amit leírtál*
2013. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát pedig ez így van. Miért kellene inkább Narutót? Egy jó ideje az is egy kalap szar lett... De annak legalább van története, a Bleachben mindig ugyanaz ismétlődik:

1)egy rosszfiú legyőzi Ichigót

2)Ichigo a rosszfiúéhoz hasonló erőt szerez

3)feltuningolva épphogy legyőzi a rosszfiút

4)még erősebb lesz és legyőzi a rosszfiú főnökét

Először találkozott Rukiával és shinigami ereje lett, aztán képbe jöttek a hollowk és hollow ereje lett, megjelentek az erősebb arrancarok mint pl. Ulquiorra és Ichigo teljesen hollow lett, Aizen nagyon nagy erőt kapott erre persze Ichigo is, találkozott Ginjóval és neki is lett fullbringje, találkozott a quincykkel és feléledt benne a quincy ereje, találkozott a legerősebb shinigamikkal és felszínre tört a teljes saját shinigami ereje... egy vicc :'D

Plusz a "jók" közül kb. senki sem hal meg, de a "rosszak" hullanak, mint a legyek. A jók közül csak azért halt meg néhány,h drámaibb legyen a történet, lásd Ichimaru, Sasakibe, Kira, Yamamoto és Unohana, ennyi.


A Naruto is sokat süllyedt, de ott legalább nem ugyanaz ismétlődik folyamatosan és van bonyolultabb története.

Ez az ábra nagyon jól szemlélteti a történet vonalát: [link]

2013. nov. 9. 11:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon bonyolult története van Narutonak igazad van :''DD

Folyton vergelődik benne és mindig a múltjával hozakodik elő ami már annyira unalmas..... -.-

A Naruto nem FEJLŐDŐ KÉPES! Sosem lehet érezni a karaktereken hogy fejlődnének bármit is! A bleachben lehet hogy állandóan ugyanaz a rendszer folyik benne viszont legalább a karekterekről elmondható hogy sokat változnak..... Meg könyörgöm mit vársz egy Shounen animétől amiben a harcok meg a verekedések meg a gonosz legyőzése a lényeg? :D Ez nem Death Note :D A narutot azért utálom mert képtelenek a szereplők tovább fejlödni és nincs semmi egyediségük..... Pár karakter volt benne amelyik némi "érdekeltséget" tudott mutatni benne nem pedig csak ugyanazt mint a többi xD Pl a bleach Aizen legyőzése után 2 év telt el és határozottan érettebb lett ez alatt a két év alatt ami azt tükrözi hogy már sok mindenen keresztül ment mert érződik a beszédén és a viselkedésén..... ellenben a Naruto nem tanul semmit a harcai során! NEM TANULÓ KÉPES A KARAKTER! És ez bosszant hogy már vagy a 100-dik résznél tart és még mindig ugyanolyan a karakter! "Árnyéklón Jutsu" TALÁLJ MÁR KI UJ KÉPESSÉGET VAGY LEGALÁBB FEJLESZD AZT! -.-


A lényeg hogy én kedvelem a bleachet mert szerethető és utálom a narutot mert idegesítő..... és nem akadok fen a "állandó rendszereséken" mert ez egy shounen anime ^^

2013. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1)Nem akadsz fenn? Mégis első kommentedben már veszekedtél, mert olyan olvastál, amivel nem értesz egyet...

2)Amit írtál az alapján úgy tűnik te azt hiszed,h én dicsértem a Narutót, pedig nem.

3)Ha már Naruto, akk sztem tanult 1-2 dolgot, mivel pl. az életre keltet raikagét az eszével, logikai úton győzte le.

4)Igen annak jobb története van, mint a Bleachnek, mert a Bleach története kb annyiból áll,h van a Soul King és az őt őrző shinigamik, akik folyamatosan a hollowkkal viaksodnak miközben a quincyk megbújva hadsereget szerveznek és mind a quincyk mind Aizen (mert abban megállapodhatunk,h ők -voltak- a legnagyobb ellenségek) célja a Soul King elérése/elpusztítása. És a főszereplő a saját világában lévő összes erőt birtokolja/birtokolta és olyan ellenséget is legyőz egyedül (Aizent), amire a shinigamik együtt sem voltak képesek, és valszeg ugyanez lesz Juha Bach ellen.

Ezzel szemben a Narutóban legalább ott volt Itachi küldetése, Madara szervezkedése a háttérből, Rikudo legendája, mert sztem minden ilyen jellegű jó sorozatban kell lennie legendáknak, úgy mint a való életben is stb.

2013. nov. 9. 15:48
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem végül is mindegy mit gondolsz minderről mert én nem vagyok annyira belebolondulva a Bleachbe (Fehérítő xD) hogy felhúzzam magam minden egyes "nekem nem tetsző" mondaton amit leírsz róla. Viszont túlzásba estél a te "tudatlan" kérdéseddel.......

"Egyetlen jó dolog" ezt igazán kihagyhattad volna most komolyan........ Számtalan "jó dolog" volt benne csakígy mellékesen -.-" Az hogy neked annál inkább se jön be mint nekem az a te bajod, ahogy az meg az enyém hogy retardáltnak tartom a kis narutonkat. ^^

Nekem ez az egész Arrancaros cucc nagyon élvezetes volt

főleg a végső harcok az Espaddal és azok Ressurectionjukkal. Bár Aizen könnyed legyőzése nekem se jött be.... szerintem Kubo jobban megcsinálhatta volna a Final Fightot......

2013. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. Figyu...szerintem igen is vannak érdekes dolgok benne!

2. Most úgy komolyan? Ki nem sz*rja le azt, hogy Komamura milyen? Toshironak is változott a Bankaija!!! Szó nyugi van :P :D (imádás<33 ne harii <33 :) )

Szeró...egyetértés ;) (utolsó kommentálónak szól)

2013. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, de Hitsugaya már egy agyonhasznált karakter és elsősorban nem azért változott meg neki, mert sokkal erősebb lett, hanem mert hollowfizálódott. Komamura viszont tényleg sokkal durvább lett sztem, mert eddig kb. a leghasztalanabb kapitány volt. Már csak azt várom,h Kenpachi feltűnjön és lealázzon mindenkit.
2013. nov. 9. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!