Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó pörgős anime?

Valami jó pörgős anime?

Figyelt kérdés
nagyon sokat láttam már de most pillanatnyilag nézhetnékem van de nem tudom mit...tudtok mondani olyan animéket aminek pörög a története és olyan "nem tudom abbahagyni amíg vége nincs" feelingű?

2014. márc. 21. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Naruto-val voltam/Vagyok így :D Meg anno a Death Note-al, és persze : YU-YU hakuso
2014. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kill la Kill

Tengen Toppa Gurren Lagann

2014. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Shounen kedvelőknél a One Piece és az (új) Hunter x Hunter (2011) ilyen, eléggé eltér a Naruto által felhozott szinttől. A Gintama is ilyen, csak rengeteget poénkodnak benne, de nem lehet megunni, vannak benne harcosabb és komolyabb/drámaibb részek is, de az anime nagyja a mai shounenek kiparodizálásán alapszik.


Ami még ilyen volt nálam a Code Geass, zseniális anime volt, egy zseniális főszereplővel, bizonyos értelemben hasonlíttanak a Death Note-val egymásra.


Ott volt a Tengen Toppa Gurren Lagann, igazi epic sci-fi mecha fightos anime, rengeteg túlzással, még is remek e világ beli politika és társadalmi utalással. Nem mellesleg remek személyiség fejlődéssel, és epic személyekkel.


A Juuni Kokuki, ami véleményem szerint magasan a LEGJOBB valaha készült fantasy anime. 45 rész alatt egy zseniálisan kidolgozott világot hozott, nem mellesleg egy remek főszereplőt, akinél tisztán pozitív karakter személyiségfejlődést ritkán látni.


A Sengoku Basara, igazából miérteket nem tudok írni, egyszerűen átlagos viszont olyan szinten "feelgood" anime hogy hihetetlen! Egyszerűen egy átlag shounen volt amit annak ellenére öröm volt nézni.


Az Angel Beats! és a Haibane Renmei, mert egyszerűen olyan témát boncolgat amit kevés anime, azért írom egyben mert a lényege szinte ugyan az az animéknek, csak míg az előbbi egy kegyetlenül a "képedbe vágom a kegyetlenséget" szálon megy addig az utóbbi inkább egy olyan lassú akció mentes, de izgalmas Dark Fantasy szálon.


AnoHana, sokan mondják hogy gyengébb mint a Clannad, én máshogy látom, a Clannad első 32 része sablonos - szinte nézhetetlen - hála a töltelék részeknek. Az AnoHana valamilyen szinten hasonlít hozzá, imádni való karakterek, még is tömör és velős. Amit kell elmond.


Berserk, a mangája zseniális, az animéje meg nincs folytatva ez a legnagyobb gondja. A sorozata a legjobb résznél ért véget sajnos, a legjobbnál. Én azóta reménykedem benne hogy lesz folytatása. Fél éve jött az utolsó filme BD-re, remélem hamarosan bejelentik a folytatását.



Black Lagoon, egy nagyon badass anime, egy rakás elmebeteg fegyvermániás bolonddal. Egyetlen egy nagy hibája szerintem hogy epizodikus és nincs főszála amin haladhatna, pedig olyan karaktereke szerepelnek benne akik még így is lazán elvittek egy ilyen animét, amiben szószerint lőve harcolnak.



Kara no Kyoukai mozifilmek, ha esetleg megnéznéd ajánlom hogy Chronologycal sorrendbe tedd és ne úgy ahogy a filmeket számozzák. Mert össze vissza megy, oda lehet úgy is figyelni, de a történet chronologycalban sokkal érthetőbb lessz. Egyébként egy misztikumokkal teli horror-thriller.

2014. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ment a zöld kéz....az utóbbi válaszolónak köszönöm a fáradozását is ^^
2014. márc. 22. 13:08
 5/8 Nirata ***** válasza:
52%

-deat note

-zetsuen no tempest the civilization blaster

-kuroko no basuke (sport anime)

-fullmetal alchemist brotherhood

-yowamushi pedal (sport anime)

2014. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
attack on titan
2014. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a Fairy Tail az örök kedvenc
2014. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 smile111 válasza:
SOUL EATER. vicces résszekkel(azért term. nem mind)és szerintem van benne egy "kis" egyéniség. kihagyhatatlan anime.
2015. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!