Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Top 3 anime? Bővebben lent

Top 3 anime? Bővebben lent

Figyelt kérdés
állítsátok össze a top 3 animétek indoklással hogy miért az az elsőt kicsit hosszabban és utána írjátok le hogy melyik fajta animék a kedvenceitek. Kíváncsi vagyok:)

2014. márc. 27. 15:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

5.-hez lenne egy kérdésem mit tartasz te olyan fantasztikus animenek amit leszorítottak?

2014. ápr. 7. 15:29
 12/18 anonim ***** válasza:
Berserk, Juuni Kokuki, Vagabond, Oyasumi PunPun, mind jóval magasabb szint, és ezek közül csak kettő kapott animét. De hát úgy látszik a mai animefanoknak a nyáladzás meg a sok moe és loli hülyeség kell..
2014. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A nagyobb külföldi anime portálok értékelései szerint a legjobb Steins Gate(+16éves kor fölött,érdemes mert különben nem fogod érteni),Utána Full Metal Alchemist Brotherhood, Musihishi.És a legnagyobb manga eladással rendelkező anime és személyes kedvencem az OnePiece. Kövezzetek meg mondjatok el mindennek de én a Narutot is szeretem bár most már nem nézem mert a vége egy rakat időhúzós sz*r lett,és a dragon ball-t is főleg a z-t.
2015. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A SAO egy nagy kalap sz... :D full sablonos, a 10 éveseknek pont megfelelő... nem értem miért kedvelik olyan sokan...

my top 3:

Steins;Gate - eszméletlen jó anime, fordulatos, drámai és kell egy bizonyos értelmi szint hozzá :D örök kedvenc!

Tokyo Ghoul - nagyon brutál és a főszereplő lelki vívódásait egyszerűen imádom :D az utolsó részbeni Kanekinek dobok egy Respect-et :)

Mirai Nikki - mert egyszerűen Gasai Yuno-t imádom <3 :D

2015. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

FMA Broherhood:

Elejétől a végégi izgalmas volt, remek zenékkel, szép igényes grafikával, sok egyedi karakterrel látványos harcokkal.


From the New World

Eleje kicsit gyengén indult, de misztikus hangulat és karakterek jók voltak, egyediek. Végig izgalmas tudott maradni, és tudtam aggódni a karakterek miatt is. Volt benne nem egy fordulat.


Steins Gate:

Története nem volt valami izgalmas, de egyedi volt a hangulata, rajzolása, karakterek is tetszettek és nagyon jó viccek voltak benne.


Code Geass:

Grafika ugyan nem tetszett és harcok és robot fight-ok unalmasak voltak, de azon kívül érdekes volt a történet, karakterek és az események is. Zene is rendben volt.

2015. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A SAO-t azok szeretik akik valamilyen MMO val játszanak.Amúgy az ötlet jó volt, a kivitelezés kevésbé ebből a témából jóval többet is ki lehetett volna hozni,de szerintem a legtöbb MMO fannak már azt is jó volt nézni hogy egy padon esznek :D
2015. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Steins Gate unalmas de jó viccek vannak benne?Mi ugyanazt az animét néztük? Szerintem nagyon izgalmas volt úgy a 6.résztől ha valaki értette miről szól,nem véletlenül van a legjobbra értékelve a legnagyobb anime portálokon.
2015. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sorry, én előtte játszottam a játékkal is, és tudtam kb. mi lesz a vége, illetve mivel bejelentették az OVA-t így vége számomra kiszámítható volt.


Amúgy nem véltlen van bent nálam sem a top3-ban.


(Animeportálokon meg nem tom hol van első helyen :) pl. myanimelisten sem a legjobb).

2015. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!