Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animékhez honnan lehet letölte...

Animékhez honnan lehet letölteni magyar feliratot?

Figyelt kérdés

Most, hogy az animeaddicts kiszúrt mindenkivel, és már semmihez nincs felirat fenn náluk, hol érdemes még keresni? Van esetleg ehhez hasonló nagyobb oldal, ahol több animéhez is elérhető felirat?

Ti honnan töltitek?



2014. ápr. 1. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is legalább vedd a fáradságot, hogy körülnézel az AA-n, mivel azok a feliratok, amik eddig fent voltak náluk, továbbra is fent vannak.

Másodszor, lehet használni a google keresőjét, bepötyögöd szépen az anime címét, melléírod hogy felirat, ennyi általában elég, ha azt is odaírod, hogy magyar, akkor nagy valószínűséggel meg fogod találni, amit keresel.

2014. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Körülnéztem, de ahol eddig volt felirat, már nincs. Nem tudom, hol kellene keresni az oldalon belül?

Én eddig mindig az anime leírásoknál töltöttem le a feliratokat, onnan most eltűntek. A letöltések fül alatti letöltés kategóriákon belül pedig csak töredékét találom meg. Pl a Tagok által készített feliratokra azt írja, hogy nem megfelelő jogosultság (be vagyok jelentkezve).

2014. ápr. 2. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Kirakták egy külön részre, az oldaltól (leírásoktól és a többitől) függetlenül. Ha kicsit visszaolvasol a híreikben, biztos megtalálod.
2014. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lpeter87 válasza:
Én letöltöm az animéket és BsPlayerrel nézem őket annak van egy olyan funkciója, hogy feliratok keresése és letöltése ha készült hozzá magyar felirat ez tuti megtalálja én még nem csalódtam benne.
2014. ápr. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!