Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek sincs vége rendese...

Szerintetek sincs vége rendesen a Slayers - A kis boszorkány sorozatak? Lent

Figyelt kérdés
Nem értem. Mintha nem lenne rendesen befejezve. Nem jön össze se Lina és Gourry se Amelia és Zelgadis. Egy csomót szerencsétlenkedik mondkét pár, Lina és Gourry a 2. évadban azt hittem hogy összejöttek, de mégsem, ez így rendben is van, mert nem kell összehozni őket a sorozat elején, de a végére igazán lehetett volna valami. Én most fejeztem be a sorozatot és nagyon szerettem de most elég üresnek érzem magam... :/

#anime #Lina #Amelia #Slayers #Gourry #Zelgadis
2014. ápr. 4. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mind az 5 sorozatot láttad végig?
2014. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.


Először is szerintem TE nem érted az anime lényegét.

Másodszor a véleményem az, hogy a slayers vígjáték, varázslat, kaland.. Nem egy lányoknak való szerelmes történet és nem is egy véres shounen. Nem értem miért jönnének össze benne, hiszen semmi romantikus nincs benne meg romantikus közeledés talán néha-néha, de a fő alkotó része nem ez.


2. A japánoknál az ilyen stílusú anime a divat, vagyis nem keverik össze őket..mint pl vígjáték-szerelem, romantika, ezt láthatod amcsi filmekben talán.

Japánban ez a szokás, stílus.Az animékben a japán ideál van jelen.pl: Nagy szem(ugye kicsi a szemük), meg a viselkedések, valóságban elég visszahúzódóak pl: a japánok 40% nem szeret szexelni sem, meg 22 év alatti fiatalok 60%-ának nincs párkapcsolata

Most én ismerek egy japán lányt, aki osztálytársam, de ő az amerikai filmeket nem szereti, szerintem is a japán filmek jobbak.


Jól eltértem a témától, de próbáltam leírni hogy miért :)

2014. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kameko-san ***** válasza:
100%
A Slayers (valamiért megőrjít ez a kis boszorkányozás...) nem egy romantikus sorozat. Ergo nem feltétlenül kell összejönniük a karaktereknek a végén. Egyébként szerintem az Evolution-R végére nem is illett volna oda a romantika.
2014. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sok téma jelenik meg benne.Az élet összes területe,de leginkább a humorra és egy elképzelt világra irányúl ez az anime.Ha te annyira romantikus lélek vagy, akkor magadnak készítsd el a szerelmes végét (írd meg vagy rajzold le)

Hiszen bármiről lehet véleményed és bármikor bármilyen módon átalakíthatod azt, ami nem tetszik vagy ha hiányérzeted van valami felöl.

Sokan várták a romantikát benne.Biztos sokan lennének kíváncsiak a romantikus feldolgozásában -esetleg a te feldolgozásodra is. ;D

2014. ápr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Így van, a Slayersnek nem a szerelem az alapja, az csak fűszerezi a dolgot. :)

Mindamellett ha bárki nem érezné befejezettnek, az azért is lehet, mert a Slayers eredetileg egy 15 kötetes könyvsorozat, és ebből csak 8 kötet lett animében / mangában feldolgozva.

2014. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen igen valamint el is tér a sorozat és a manga :)
2017. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából külön-külön rövid sorozatokat készítettek, a Try után a Revolution 12 évvel később készült. Annak idején a 3. sorozattal már hosszú távra le akarták zárni és mégsem fejtették ki a kapcsolatokat, mert ez nem célja egy fantasy animének.

Végül a 2 szezonos Revolution amúgyis összecsapott és csak bőrt akartak lehúzni az egészről. Tehát egyáltalán nem is volt ilyen romantikus cél a történetalkotással. Aztán esetleg a jövőben talán várható 5. sorozat komolyabb történettel. (Japán forgalmazói adatok szerint az Evolution-Revolution szezon-adag valójában a Revolution-höz tartozik és ezáltal 4 sorozatot számolok.)

2018. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!