Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikan Horror Story 3....

Az Amerikan Horror Story 3. évadában szerintetek nincs egy kis baki a supreme boszorkánnyal kapcsolatban? Bővebben lent, ha nem láttad még akkor SPOILER veszély!

Figyelt kérdés
Én biztos voltam benne, hogy Zoe lesz is, és örültem is volna neki, de ugye nem ő lett. Ez van. Viszont akkor miért tudott Zoe "igazi erőt" használni? Nem tudom hányadik részben, amikor a halottak körbeveszik őket, akkor valamit csinál, amit ő sem ért, és utána a fekete boszorkány mondja, hogy most érzett ott először igazi erőt. Akkor miért nem ő a supreme?

2014. febr. 25. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A supreme képes kell hogy legyen elvégezni a megszabott 7 tevékenységet/"csodát,varázslatot" (7 wonders).


[link]


Az adatlapon és a 7 wonders listáján is hiányzik a pyrokinesis képessége nála. Az "igazi erő" ezeken kívüli is lehetett, de a supreme rang feltétele nem az.

2014. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy erre képesnek kell lennie, csak ha nem képes rá, nem értem miért adtak neki igazi erőt a készítők
2014. febr. 25. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy manipulatív dolog volt a rendezőktől, hogy azt higgyük hogy ő a legfőbb! Már a legeleje óta az orunknál fogva vezettek minket, amikor Zoe megkérdezte Cordéliát hogy ő-e a legfőbb, aztán a válasza az volt hogy: NEM!

Pedig ha jobban megfigyeltétek volna a főcim videót ott látni is lehet amiker ki írják hogy Sarah Paulson, mögötte van az a jel, ami a kírálynőt jelenti a boszorkányoknál, vagy is a legfőbb, gondolom még nem vettétek észre! :) Ami nagyon nagy baki volt hogy a hét csodát nem sorrendbe végezték el, tehát nem a leggyengébbel kezdték, ahol Zoe már egyből megbukott volna, és nem kellett volna meghalnia, és akkor még Madison se halmeg! Majd sorra mind megbuktak volna, ez alapján rá jöttek volna hogy egyiköjük között sincs a supreme, így jött volna a képbe Cordelia, de érdekes amikor Madison ragaszkodott hozzá hogy Vital Vitalist had végezze el addigra Myrtle ragaszkodott hogy sorba mennyek, ja meg amikor már Cordelia elkezdte, hát hmmm érdekes, na mind1! :)

2014. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!