Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok durvább horror animéket?

Tudtok durvább horror animéket?

Figyelt kérdés

Nos egyszer láttam a Mirai Nikkit ami nagyon tetszett. Utána megnéztem az Anothert ami először kicsit sokkolt a sok halálesettől, de utána konkrétan kijelentettem kedvenc animének. Késöbb a Dansai Bunri no Crime Edge-t szinte nevetségesen bénának tartottam. Valahogy sokkal kevésbé ijesztő...

Szóval az igazi kérdés az, hogy tudtok olyan szintű horror animét, mint az Another?

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2014. ápr. 16. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Vicces, szerintem a Mirai Nikki durvább mint az Another...

Én az utóbbit már el is felejtettem, nekem olyan volt mint egy gyengébb nyugati horrorfilm :/

Az a baj, hogy te ijesztőt keresel, nem pedig trancsírt. Abból pedig animék között kevés van.

De japán filmet tudok ajánlani, ez pedig a Noroi című kézikamerás horror. Na ez rohadt ijesztő.

Animének pedig az Elfen Liedet mondom, ez nem ijesztő, de véres és eléggé elborzasztó. (És egyszerre nagyon megható is)

2014. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 oliwer015 ***** válasza:
corpse party
2014. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Higurashi no Naku Koro ni

Durvának annyira nem durva de rohadt félelmetes.

Lehet, hogy az első két rész inkább slice of life-ra emlékeztett de valójában nagyon ijesztő.

2014. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 22. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Deadman Wonderland, nem láttam elvileg durva
2014. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt most néztem, bár az inkább hentelős, de nem rossz. 10 részt néztem meg most, majd este felé a többit.
2014. ápr. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!