Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kötelező animék?

Kötelező animék?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem olyan animéket mondani, amit minden otakunak egyszer meg kell néznie? Pl Death Note, Inuyasha, Nana, Another stb? Bármilyen műfaj jöhet, csak yuri, yaoi, testvérszerelem ne legyen benne, illetve happy endes legyen. Előre is köszi a válaszokat ^^

2014. ápr. 23. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát még egy jó ideig nem fog kijönni az összes rész aminek én személy szerint rettenetesen örülök:D

Sokkal jobb hogy egy nap meg tudok nézni több, pl 4 részt nem csak egyet és nézhetek akár hétfőn kedden szerdán is, a hét minden napján nem csak csütörtökön. És akkor még ott van a tudat, hogy ezt így még jó hosszú ideig folytathatom.

Szerintem mindenképp érdemes megnézbed és rettenetesen szeretem a shippuudent is, és szerintem egyáltalán nem egy kalap fos a mostaniak se bár mg csak a 202. részénél tartok. Plussz a shippuuden fillerjeit jobban élvezem mint a sima Narutoét, bár mondjuk annak a (asszem) 101. vagy 102. része..:DD

2014. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Gyémántlány ***** válasza:
Bleach. Örök kedvenc.
2014. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Dragon ball eureca seven

Hellsing evangelion

Elfen lied ghost in the shell

Shuffle fekete komornyik

Corpse princess rosario to vampire

2014. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Dragon ball

eureca seven

Hellsing

evangelion

Elfen lied

ghost in the shell

Shuffle

fekete komornyik

Corpse princess

rosario to vampire

2014. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rosario Vampire-t inkább mangában ajánlanám, mert anime egy teljesen hárem/ecchi animévé lett lerontva.
2014. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 -Igazmondó- ***** válasza:

Angel Beats! - mindenképp meg kell nézni.

Elfen Lied - ezt is meg kell nézni, igaz véres, de hatalmas.

Mirai Nikki - szintén kötelezőnek tartom.

A összes többi Key alkotás ajánlom: Air, Clannad, Kanon, Little Busters! The Melancholy of Haruhi Suzumiya. Nagyon szeretem a Key stúdiót csak azért. :)

2014. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Neon Genesis Evangelion, de csak ha elég érett vagy hozzá.
2014. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm mindenkinek :) Ezekkel már elleszek egy darabig ^^
2014. máj. 18. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!