Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kötelező animék?

Kötelező animék?

Figyelt kérdés
Melyek azok az animék, amiket mindenképp látni kell és kihagyhatatlan? Nem akarok olyanba belekezdeni, ami nem jó. Sajnos az utóbbi időben sikerült olyanokat kifognom, amik nem nagyon tetszettek, ezért el is vették egy kicsit a kedvem. Ötletek? Bármilyen témában jöhetnek.
2014. febr. 23. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik, de leírom ,hogy én miket tartok kihagyhatatlannak.:)

NANA

Fullmetal Alchemist

Vampire Kngiht.

Kamisama Hajimemashita

Guilty Crown

One Piece

Soul Eater

Fairy Tail

Naruto

07-Ghost

2014. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fairy Tail

Naruto

Special A

Ouran HighSchool Host Club

Lovely Complex

Another

Free

Sword Art Online

Death Note

Mirai Nikki

Elfen Lied :)

2014. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én kedvenceim: Hell girl, Dragon ball, Yu yu hakusho, Slayers, Inuyasha, Avatar(ez nem japán anime, de azért nagyon jó, főleg eredeti nyelven)


most így ennyi jut eszembe, de sok jó van:)

2014. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mik voltak azok az animék, amik el vették a kedved?
2014. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek:)

hát... vicces de pont az egyik a Hell Girl volt. nem rossza az ötlet, de olyan könnyen fel tudtam magam idegesíteni rajta. kétszer kezdtel el. a másik a Kimi ni todoke, ami halál... igazából nem vagyok oda annyira a shoujoért de ez kikészített. a legújabb Rozen Maiden, és a Maoyuu Maou Yuusha. bár alapból nem vonzanak az ilyen történelmi témák. meg amiket végignéztem, megmondani már nem tudnám, elég laposak voltak.

2014. febr. 25. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hell girl-nek ess neki még egyszer és nézd végig mind a három évadot. lehet, hogy kicsit frusztráló, viszont nagyon jó, és mondanivalója is van.
2014. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bleach,

Trigun,

Death note,

Méz és lóhere

Itazura na kiss

Kaichou wo maid-sama

Hakuouki

Angel beats

Chobits

2014. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!