Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyikkel kezdjem,...

Szerintetek melyikkel kezdjem, vagy hogy nézzem?

Figyelt kérdés

A One Piece,Dragon Ball Kai,Fairy Tail között nem tudok dönteni,illetve mindegyik sok rèsznél jár.

Nézzem úgy,hogy naponta két Fairy Tail,2 One Piece,2Dragon Ball Kai,tehát mindegyikből egy keveset vagy egyet érjek be ès aztán a következő?Nem nehéz beérni pl a több mint 500 részes One piecet stb??

Szerintetek?



2014. ápr. 30. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Fairy Tailt nézd, az a legjobb! Utána One Piece, és DB
2014. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
En pl egyszerre nezek 34 animet :D de tudo mindegyiket h mirol szol cime szereplok szval te is nezheted ehyszerre:D
2014. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A One Piece-t érdemesebbnek találom mint első. Sokkal jobban lefoglalja az embert. Én pát hét alatt megnéztem az egészet. Igaz h össze vissza de remek sztorija van. Vagy akkor olvasd a mangát. Amúgy olyan 650 rész körül van xD A manga meg 745 fejezetes eddig :) A FT szerény véleményem szerint sablonos.
2014. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pofon egyszerű.

Azzal kezdd amelyik a leg szimpatikusabb.

Am ki mondta, hogy csak akkor kezdd el a másikat ha az egyiket már beérted?

Én pl a One Piecenél még csak most tartok a 170. rész körül, és ez mellet kezdtem el nézni a Fairy Tail-t aminek eddig komoly 2 azaz 2 részét láttam :).

Egy szó mint 100, úgy nézd ahogy neked tetszik!

2014. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dragon ballal!
2014. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak a One Piece
2014. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nos én one piece rajongó vagyok de ha nem csak te ülsz a családodban a gép előtt akkor nem ajánlom mert egy rész

kb. 20 perces

2014. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dragon ball the best!
2014. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mindenki mást mondott XD(én meg egy két éves kérdésre válaszolok...)Amúgy remélem a One Piece-el kezdted,szerintem az a legjobb elsőre,bár a Fairy Tail a kedvenc animém.A Dragon Ball Kai-t meg még nem láttam,szóval arról nem beszélek:)
2017. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!