Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ennél brutálisabb...

Tudtok ennél brutálisabb animét mondani?

Figyelt kérdés
Haverommal versenyzünk, hogy ki talál durvább guro animét (amit aztán végig is nézünk ofc). Az Another (cenzúrázatlanul) és az Elfen Lied már megvolt, jelenlegi állás szerint a Corpse Party: Tortured Souls van a "toppon", tudtok ennél durvábbat mondani?

2014. máj. 7. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, a Corpse Partyt nem láttam, úgyhogy ahoz képest nemtudom milyen,azért nézz bele: Pupa. Nekem hányingerem lett tőle, de lehet csak én vagyok gyenge xD
2014. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki sem rossz anime. Végül is a célja a gyilkolás, vannak benne véres jelenetek, kar-fej is repülni fog benne.


Deadman wonderland

2014. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:

Ide a tuti választások inkább a 90-es évek trasher animéi lennének, pl Apocalypse Zero, Genocyber.

Mert nincs is annál szebb mint amikor dagadt S/M cuccba öltözött mutáns nőszerű dolgok hatalmas fallosszal, zabálnak fel élve megnyúzott fiatal srácokat, hogy aztán kihányják őket...

2014. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hatsunemiku válasza:
high school of the dead
2014. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Mirai Nikkit már láttam, az közel se volt olyen durva, mint a Corpse Party, de abban nem értek egyet, hogy a célja a gyilkolás lenne, hisz a sztori, a karakterek és a szerelmi szál egy egész jó akció-pszichothrillert alkottak, hosz nem csak a vér miatt néztem végig, már-már Elfen Lied szintű sztorija van, főleg az utolsó hat epizódban.

A DeadMan Wonderlandba és a HotD-be belenéztem, de nem tűnnek olyan durvának, viszont ez a Genocyber... ez már esélyes :D bár lehet, hogy teszek majd egy próbát a Higurashi no naku koro ni-ve is.

2014. máj. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!