Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Pretty Cure-ból mennyinek...

EnikőSzilka kérdése:

A Pretty Cure-ból mennyinek van meg a magyar felirata?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem, de egyet se találtam:( ..
2014. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kurumi2000 válasza:

Elkezdték fordítani a DokiDoki Pretty Cure-t (abbahagyták az 5. epizódnál). Valamint már megjelent a Pretty Cure Splash Star 1. része és a Happiness Charge Pretty Cure 1. rész magyar felirattal.

DokiDoki linkje: [link]

Happiness Charge linkje: [link]

Splash Star linkje: [link]

2014. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 titok008 válasza:
De egyiket se vitték tovább....
2015. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Sorozatbaráton most 2 széria is fut; a Go! Princess PreCure!nak 4 része, a Mahou Tsukai PreCure!-nak pedig az 1. része van fent.
2016. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amúgy szerintem az a probléma, hogy vagy nem elég ember keresi ezt az animét, vagy pedig a fordítónak/fordítóknak túl sok. Elvégre (mint feliratozó) nekem sincs csapattársam; ez azért jó, mert akkor fordítok, amikor kedvem van hozzá, viszont nagyon sok idő egy epizód feliratozása.De ha rajtam múlik, akkor a Go!Pri és a MahouTsukai folytatódni fog! :)
2016. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!