Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 18 éves fiúnak milyen animé...

18 éves fiúnak milyen animé (ke) t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ghost in the Shell - Páncélba zárt szellem
2014. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted a sportos témájúakat (nobody's dying and i'm still crying) akkor ajánlom a Kuroko no Basuke-t. Mondanám a Free!-t is, de szerintem az egy fiúnak túl sok a játékidő és a szépen megrajzol hátizmok arányát tekintve. Ott van a Haikyuu!! is, de róla még nem tudok nyilatkozni, csak pár részt láttam egyelőre. Ezeken kívül nem tudom mennyire alap az Attack on Titan vagy a Death Note, de mondom a Dramatical Murder-t is.
2014. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Highschool DxD (ecchi de nagyon)

Btooom!

Mirai Nikki

Elfen Lied

Higurashi no naku koro ni (ezek elég véresek)

School Days (olyan furcsa hogy már jó)

Yosuga no sora (no comment)

Nagi No Asukara (szerelmi történet, sok drámával)

Golden Time (-"-)

Denpa Onna to Seishun Otoko (és végül egy elgondolkodtató darab, hátsó mondani valóval)

2014. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Hírtelen azt se tudom, melyikkel kéne kezdeni. :)
2014. jún. 9. 07:11
 5/15 anonim ***** válasza:

A Dramatical Murderből még nincs anime(csak a játék)

Háááát nem tudom h egy yaoi-s játékot/animét egy fiúnak kéne ajánlani.(nem akarok vitatkozni csak felhívom erre a figyelmet)


Kedves Kérdező, sajnálom, én animéket most nemtok mondani, de létszi az elöbbi kijelentésemet gondold át!!

2014. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én is a Highschool DxD javaslom =)
2014. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Highschool dxd a háremkirály Hyoudou Isseivel vagy Mirai Nikki az idegbeteg Gasai Junoval ezek a felsoroltak közül a legjobbak :)
2014. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam, alap, hogy egy fiú nem kér yaoi animét, bár ezt lehet, hogy a mai világban már külön jelezni kéne, így akár az én hibám is lehet, hogy nem hívtam fel a figyelmet tiszta heteroszexualításomra.
2014. jún. 9. 22:23
 9/15 anonim válasza:
Mondom Highschool DxD nem csak a csöcsökről szól azért van benne többnyire érzelem hatalmas harcok és mások ,de ez nem hentai ugy ,hogy megnyugodhatsz. Én már végignéztem és semmi bajom nem lett tőle nem lettem buz*i nem lettem biszex élek és virulok. Ha meg olyan idiot vagy hogy egy a rajzolt mellek látványától megijedsz akkor vannak neked súlyos problémáid.....
2014. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
amilyet akarsz olyat nézz bár a Hello Kitty-t nem ajánlom xD (sajna az is anime......)
2014. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!