Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz a Chihayafuru-nak 3. évada?

Lesz a Chihayafuru-nak 3. évada?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Sikeres volt Japánban is, ezért szerintem lesz még neki 3. évadja. Egyenlőre nincs semmiféle időpont, lehetséges hogy bevárják hogy a mangának még több kötete jelenjen meg és majd csak utána lesz.


Mindenesetre a nyári és őszi szezonban még nem lesz az biztos.

2014. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jún. 9. 12:41
 3/7 Ágoston Noémi ***** válasza:
szerintem lesz neki, hisz az anime eddig eléggé befejezetlen, Arata még megy Tokióba, és Chihayának is le kell még győznie a Királynőt :D én reménykedem benne, hogy lesz ^^
2014. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, csak hát annyi olyan anime van amit félbe hagytak pedig a történet még folytatódna/folytatódik pl. Nana
2014. jún. 10. 11:45
 5/7 anonim válasza:
Van egy csoport ahol értekeztünk róla ha lesz 3.évad körülbelül mikorra várható. Mindenki olyan 2015 elejére saccolta. Nagyon bízom benne, hogy lesz különben nem tudom mi lesz velem :') Addig is olvassuk a mangát ^^
2014. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első kommentelő ismét:


Ha már szóba hoztad a Nanát, annak azért lett vége ott, mert majdnem beérte a mangát. Úgy döntöttek hogy csak akkor készítik el az anime végét, ha a mangának is vége lesz.

Viszont Yazawa Ai nagyon sokáig, kórházban is volt, majd miután onnan kiengedték azt nyilatkozta hogy nem tudja mikor fogja folytatni, ha egyáltalán vissza tud menni dolgozni. Sajnos ez esetben nem az a gond, hogy nem elég híres a manga, vagy hogy senki se akarja megcsinálni a folytatást ;_;

2014. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MintoMimi válasza:
most tizedikén indul japánban ^^
2019. okt. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!