Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek, hogy fog folytató...

Szerintetek, hogy fog folytatódni az odaát 10. évada?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A Dean nagy valószínűséggel a Crowley oldalán fog ügyködni valamit, a Sam meg a Cas pedig majd megpróbálják észhez téríteni, de majd valami megoldást is ki kéne találni arra, hogy a Cas ne halljon meg. A végén meg talán sikerül kinyírni a Crowley-t.
2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Crowleyt szerintem nem tudják majd megölni, valahogy mindig kihúzza magát a bajból :D Sam lehet, hogy megfogja majd gyógyítani deant mint ahogy crowleyt akarta a 8.évadban. Szerinted ez lehetséges?
2014. jún. 4. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Lehetséges, de nem biztos, hogy elsütik kétszer ugyanazt a poént. De ki tudja? :D
2014. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van az úgy már nem lenne izgalmas, majd találnak vmi más módot :D
2014. jún. 6. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle variációt elképzeltem már, sok lenne azt ide leírni, de azért 1-et megpróbálok röviden (és ami nekem a legjobban tetszene.) Szerintem Dean és Crowley összefognak, és valami óriási dolgot fognak végbe vinni. Az évad végén Sam megöli démon Deant, de ebbe Ő is belehal.

Az évad végén biztosan meghalnak, ezt úgy 80%-ra mondanám, a többi persze csak spekuláció, a saját kis agyam szüleménye :D

2014. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miután Dean meghal Sam megvissza hozza a 11.évadban :D
2014. jún. 6. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor se unnám meg... (Utolsó voltam)
2014. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én se fogom soha megunni a legjobb sorozat!
2014. jún. 7. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!