Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto csak szerintem a...

A Naruto csak szerintem a világ legtúlértékeltebb animéje?

Figyelt kérdés
A Narutóban a karakterek rémesek, a rajzolás pocsék, a világ kidolgozatlan, az ellenségek röhejesek, és még sorolhatnám.

2014. jún. 24. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a karakterek és a rajzolás sem pocsék. Az ellenségek között vannak, akik nekem "bejönnek", pl. Madara csak a maga módján akar világbékét elérni. Azonban SPOILER a fő-főellenség Kaguya már -negatív értelemben- vicceseb SPOILER VÉGE.

A világ igen, kidolgozatlan, nagyon csak Konohára öszpontosít. Ami nekem még nem tetszik az a dátumok, időpontok, tehát nem lehet egyértelműen meghatározni so kszereplő életkorát és a történéseket dátummal együtt időrendbe tenni, stb.

A manga eleje, az animében a "sima" Naruto sztem még nagyon jó volt, de egyre lejjebb adja a szintet. Nekem nagy csalódás.


De szerintem a leginkább túlértékelt a Bleach. A Bleachben mindig ugyanaz történik, csak a szereplők személye más.

Illetve számomra a Dragon Ball is túlértékelt. Kiskoromban szerettem, a fénykorában egy remekműnek számított. De így több, mint 10 év után visszanézve néhány epizódot, vagy visszagondolva a sztorira, az egész abból állt,h jött egy gonosz, aki elakart pusztítani vmit, hatalomra törni stb., majd félórákon át ordítottak, aztán halálra püfölték egymást.

2014. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oké a sima Naruto egy közepes anime volt, de a Shippuden valami rémes, és nekem a Dragon Ball , DBZ a kedvenc animém de megértem hogy ha valakinek nem tetszik.
2014. jún. 24. 20:39
 3/18 anonim ***** válasza:
A DBZ-t egy ideig néztem, de meguntam az első válaszoló leírta miért. Azonban a Narutot én nagyon szeretem a rajzolás nekem igenis tetszik ahogy a karakterek is a világ is az ellenségek is (DBZ-hez viszonyitva meg pláne) nagy hibái vannak a sorozatnak azt elismerem, de én szeretem. Egyébként mi bajod van a rajzzal?
2014. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten egyet is kell értsek veled, viszont nem teljes mértékben.

Hát akkor egyenként.

Karakterek: Szerintem a karakterek abszolút nem rémesek. Egyéniek, sőt nem látni őket vissza más animékben, ami nekem nagyon tetszik.

Viszont, mikor a nagy fillérsorozatnak vége lett (kakashi-s) akkor kicsit csodálkoztam a rajzolásán, mivel szerintem a szionvonal kicsit romlott. Pl.azrcok kidolgozása. De ettöl függetlenül szerintem még nézhető.

Rajzolás: Amint már említetten, átlagos rajzolása, legalábbis a véleményem szerint. Vannak amik nagyon tetszettek, vannak amik nemigazán.

Világ kidolgozása: Ebben is egyetértek félig, de mivel pénz egy anime elkészítésénél nagy szerepet játszódik ezért ha teljesen kidolgoztak volna mindent, akkor lehet hogy már kénytelenek lettek volna abbahagyni, és meg is értem őket, hogy minek dolgozanak ki mindent patentra, ha maximum 1-2 rész erejéig játszodik ott a történet.

Ellenségek: Ebben viszont nem értek veled egyet. Szerintem pont hogy nem röhejesek, minde egyének, pl. akacuki-s tagok, Pein aki meghatározo szemly volt sokáig, madara akinek a kidolgozása egyszerűen fantasztikus, ő rendkívül jól ki van dolgozva véleményem szerint, abszolút nem röhejes, de vannak olyan ellenségek akik tényleg röhejesek, de vannak röhejes ellenségek is.


Nekem ez a személyes véleményem!

2014. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2x írtam le hogy röhejes, bocsi most keltem fel... :D
2014. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Viszonylag nézhető egy anime bár már nem követem nagyon a részeket. Néha néha megnézek 1 részt de már nem tudok többet egymás után, mert sokat romlott a színvonal.Régen kedvenc animém volt éltem haltam érte. Mindig ott ültem a TV előtt mikor kezdődött :D . Nekem pedig épp az ellenség karakterei tetszenek jobban (kivéve Obitot)
2014. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a karakterdizájn nem lett rossz, a grafika pedig erős közepes. Illetve inkább azt mondanám, változó, egyszer jó, egyszer pedig hanyag és pocsék. Ha nem fillerekre pocsékolnák az erőforrásokat, akkor jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.


A világ szerintem részletgazdag és kidolgozott, sok apró részletre kitért Kishimoto, rengeteg története van egy adott helyszínnek. Most nem a grafikai kidolgozottságról beszélek. Igyekezett egy hiteles, illetve hihető világot megalkotni, ez nagyjából sikerült.


Az ellenségek általában jók és érdekesek, valamint változatosak. Igaz, néha túlzásba vitte Kishimoto, pl. Obito és Madara esetében, de végül is a műfaj sajátossága, összességében elég jó.


Hogy túlértékelt-e? Kicsit talán, vannak ennél egyedibb és érdekesebb mangák / animék, de általában az ilyen vontatott többszáz fejezetes történetek erre a sorsra jutnak és romlanak az idő folyamán. Habár a Bleach-csel ellentétben a Naruto még elég jól tartja magát, a Bleach pedig csak önmagát ismétli. Az elején pedig szerintem felülmúlta a Narutót. De Kubo hülye ötleteinek köszönhetően sok logikai bakival tarkított, ismétlődő Bleach lett.


Ettől még szeretem mind a kettőt, de egyik sem kiemelkedő.

2014. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem valami elképesztően ronda anime itt van pár kép.

[link]

[link]

[link]

[link]

Igénytelen, trehány, lusta sorozat, végtelenül sok fillerrel és még lop is egy csomó dolgot pl:

[link]

[link]

2014. jún. 25. 17:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Én nekem személy szerint nagyon bejön. A top 3-ban szerepel nálam. Nagyon nem részletezném miért, a mangával nem nagyn foglalkozom. A tényt, miszerint romlott a rajzolás, én is észrevettem, de meg tudtam szokni. A szereplőkkel nincs bajom, se a kinézettel, se a jellemmel. A "Konohára összpontosítanak" részt meg kicsit sem bánom, mert a világ többi része nem is érdekel. :)


UI.: Kérdező, az utolsó képet csak viccnek szántad, ugye? XD

2014. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Közel sem a legtúlértékeltebb, a legrosszabb meg pláne nem.

Egy átlagos shounen.

Az tény, hogy nagy hype-ja van, de attól még nem lesz valami rossz...

Sokkal rosszabb rajzolású és sokkal röhejesebb animék is vannak, szerintem pedig elég jól ki van dolgozva a világa.


Mellesleg szerintem a SAO a legtúlértékeltebb anime. Egy tömény rózsaszín nyálhalmaz az egész és jézusom, mennyi rajongója van. A lányokat még érteném, de fiúk is -.-

2014. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!