Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a sorozatra? Látta e esetleg a tv ben? Adták e nálunk? Anne of Green Gables 1979 50 részes. És nem keverendő a Story 4 en futó sorozattal.

Figyelt kérdés

Szóval van olyan aki látta Magyar adón ?


[link]



2014. jún. 28. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem játszották itt, mert ami volt nálunk, annak általában van az imdb.com-on magyar címe.
2014. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
látni láttam, de leehet a német csatornán.. de neten azt találtam hogy idehaza csak a filmsorozatot adták
2014. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy az hogy az IMDB-n nem magyar címmel van kiírva nem jelent semmit. Azt olyan magyarok szokták beírni akik regizve vannak oda. Azt is át lehet írni akárcsak a WIKIPEDIÁT. Amúgy azért reménykedem hogy esetleg talán valaki emlékszik hogy adták nálunk, mert ha adták az szerinte tutira az a régi M1 M2-n lehetett. Ott sok régi animét leadtak. Igaz a Tv2-n is meg az RTL-en is . De azoknak a többségével tisztában vagyok.
2014. jún. 28. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Az M1, M2-n milyen animék voltak?
2014. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Huhu :) csak egy pár cím.


80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal

A kis hercegnő (Ribbon no Kishi) ( Ezt csak hallottam valakitől hogy még a születésem előtt atták :) én 87-es vagyok :))

Anett (sorozat)

Óz (sorozat)

Hófehérke ( sorozat)

A könyvek könyve (Super book)

A repülő ház

Maja a méhecske

Nils holgerson

A titokzatos aranyvárosok

Alfréd a kacsa

Álomerdő lakói

Barbapapa

Csip-Csup csodák

Heidi


STB STB

2014. jún. 30. 09:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adták le nálunk. Én speciel német adón láttam.
2014. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Írtam egy kérelmet az MTVA közönség szolgálat-nak mailben. Ezt válaszolták.


Levelét, dicséretét, javaslatát köszönjük, továbbítjuk az m2 részére.


"Anime sorozatokat jelenleg nem tervezünk.



Üdvözlettel:


Közönségszolgálat"



Sajnos ez amolyan protokol szöveg. :( Persze nem gondoltam hogy azonnal lenne, meg semmi ilyesmit, de leírtam részletesen hogy miért is érné meg.


"szeretném felhivni figyelmüket egy nagyon szép aranyos, és tanulságos (anime) sorozatra. Anne of Green Gables - Akage no Anne 1979 Az önöknél nagy sikerrel vettet Anne film sorozatot megihlető könyvből készült ez is. És könyv hű. Szóval kérem fontolják meg, mert ezzel több legyet ütnének egy csapásra. Egy részt kedveznének azoknak a gyerekes szülőknek akik szerették Anna történeteit, és a gyerekeknek is mert nagyon jó rajzolt film. És nem mellesleg az Anime szeretők népes tábornak is nagy örömöt okoznának ezzel."


Viszont nem teljesen fedi a valóságot hogy azt írják animék sugárzását nem tervezik, mert most is folyamatosan mennek animék a csatornán :) Most az más tészta hogy nem a jap verziós videókkal de akkor is japánok készítették :)


Még a most vetített egyszer volt az élet sorozat animálási munkáit a japánok végezték :) Tehát koprodukcios anime :)


AM ha valaki akar nyugodtan írhat nekik levelet Anna sorozattal kapcsolatban. ki tudja mimnél több levelet kapnak annál jobban látnák hogy van rá igény.


Igazából az a baj, hogy túl jól sikerült a kijelentés miszerint az animék nem mesék, hogy három fajta ember van, aki szereti az animét, aki nem szereti mert azt mondja rá béna mese. És aki már tudja hogy nem mind gyerekeknek való, de át estek a ló túlsó oldalára és azt hiszik az anime egyelő a szexel, nagy mellékel stb. Persze manapság ez trendi, de vannak olyan régi animék amik régi regényeket dolgoznak fel, aranyosak jók, és már ezeket is előítélettel kezelik. Lehet nem kellet volna írnom a jap címet és hogy anime ? :)

2014. jún. 30. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kellett volna. Gondolj bele, csak idén fuccsolt végleg be az Animax. A tévétársaságok meg azt akarják vetíteni, ami szerintük nagy nézettséget kreál, és az igényesebb gyerekműsorok sajnos már alapból nem tartoznak ide. "Olcsó" amerikai rajzfilmek gagyi szinkronnal, azok mehetnek.
2014. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ja , sajnos tényleg, nem túl értelmes műsorok mennek. Mostanában mindenhol ezek a 3D-sitet ..... ok mennek. Meg arra is felhívtam a figyelmüket, hogy oké van egy nap két olyan rajzfilm ami idősebb korosztálynak szól, pl a Sandokan és a Egyszer volt. De a többi mind ilyen max 5 éves korig érdekes mondjuk. Az se feltétlen jó hogy a legtöbb műsort más csatornáról vesznek át. PL a Disney csatornáról több műsort nem kéne át venni, mert károsak. A sok debil szereplővel.
2014. jún. 30. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
némely emberek szimplán elfelejtik hogy nagyon sok rajzfilm/mese amit régen is adtak a tévében voltaképpen anime. pl amik közül te felsoroltál a Nils Holgerson, azt minden évben leadják, ellenben pl a Kimba a kis oroszlánt utoljára gyerekkoromban láttam,hogy a többé "mesét" ne is mondja... igazán leporolhatnák azokat is, nem kerülne pénze, és még mindig jobbak mint ezek a mostani vackok
2014. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!